Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Énekes szeretnék lenni, mit...

Énekes szeretnék lenni, mit tehetek hogy megvalósuljon?

Figyelt kérdés
Régebben szerettem énekelgetni de már pár éve olyannyira megszerettem énekelni hogy azt nem tudom szavakba önteni... De a hangomon lehetne még mit javítani, soha nem voltam még semmilyen énektanárnál vagy olyan helyen ahol ezzel foglalkoznak. 1 hónapja felraktam egy rövid kis videót hogy próbálgatok jól énekelni és ez lett az eredmény: https://www.youtube.com/watch?v=RA5oIzrUs5Y Nem itt szeretnék közönséget szerezni csak nagyon kíváncsi vagyok hogy folytassam a gyakorolgatást vagy hagyjam a francba? Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2017. nov. 23. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy énektanárt. Kell az, a technikákat megtanítja, hangképzésben segít.
2017. nov. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm hogy ezt mondod :D önbizalmat ad :)
2017. nov. 23. 22:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj őszinte leszek de ez elég gyenge és finoman fogalmaztam.
2017. nov. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem akarlak megbantani én sem , de tényleg van meg mit gyakorolni.

Mennj el egy ének tanárhoz , aki lehetőleg nem csak leakar húzni pénzzel hanem tényleg tanít is. Ha ez az álmod akkor tegyél èrte. De van még hova fejlődni az biztos.

2017. nov. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, Mindent megteszek ;)
2017. nov. 24. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!