Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A gitáromnak felszakadt a...

Cino sávo kérdése:

A gitáromnak felszakadt a nyaka tudnátok ajánlani nekem egy erős fa ragasztót?

Figyelt kérdés
2017. nov. 24. 18:57
 1/5 anonim válasza:
Úgy érted a nyak válik/elvált a testtől? Mert ha így van, akkor inkább vidd hangszerészhez, ha ér annyit. Ha pedig még nem vált szét teljesen a húrokat engedd le!
2017. nov. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Miért, mit szeretnél vele csinálni? Még jobban tönkretenni?

Ha nem, inkább hangszerészhez vidd.

2017. nov. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Gondolom klasszikus gitárra tettél fémhúrokat. Vidd el hangszerészhez "sávókám", ne kontárkodj vele.
2017. nov. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem eredeti állapotban van a gitárom tanuló műanyag húrokkal! igen le engedtem a húrokat amint észre vettem a válást egyébként nem kontárkodnák vele ha pénzem engedné... kb 5 évvel ezelőtt egy nagy fémhuros gitárt ragasztottam technokol ragasztóval de annak teljesen levolt jőve a nyaka és ahoz képest elég sokáig birta ez csak próba volt.. xd
2017. nov. 27. 14:29
 5/5 anonim válasza:
A Mavibond márkaboltban lehet kapni Drevo Strong D3 faragasztót, nagyon komoly kötést biztosít és kb 500 Ft..
2018. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!