Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 24 órás biztonsági őrök...

24 órás biztonsági őrök milyen a munkahelyetek?

Figyelt kérdés

Ha mesélnétek pár szóban, mit őriztek, milyenek a körülmények, pihenési lehetőség stb ..


Én egy telephelyen őrködöm, de a körülmények egyre rosszabbak, ezért végzek "piackutatást", hogy más helyeken más őrök, hogy érzik magukat.



2017. nov. 25. 07:12
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
Nem csinálnak semmit, és sokan nem mosdanak, büdösen járnak dolgozni. Utálnak mindenkit, mert nekik ilyen a munkájuk, de máshova nem mennek el dolgozni mert nem kellenek sehova.
2017. nov. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bízom benne, hogy a rossz tapasztalatod ellenére azért vannak ápolt és nem mizantróp biztonsági őrök is : ))
2017. nov. 25. 08:44
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Ha nem érzed jól magad akkor válts munkahelyet.

Én 4 évig csináltam mert muszáj volt!

Kijöttem a szakközépből a válság közepén és a szakmámba nem találtam munkát mert mindenhol minimum 2-3 év releváns tapasztalatot vártak...4 év után meguntam és megcsináltam a targoncás jogosítványt...sokkal jobban jártam vele.

2017. dec. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%

#1

Sajnos az egyesel egyet kell értenem,én is tapasztaltam.

Ötven éves elönytelen külsejü urak akik 15 éves model kinézetű lányokra buknak ,egyfolytában azokat a szegény kislányokat sziták nekem mert nem akartak velük össze jöni,vicc.

Folyton szíták a munkahelyüket,de dolgozni igazi munkahelyre nem akartak elmenni,egyszer megkérdeztem tölük ha nem tetszik akkor miért nem mentek el máshova,válasz az épitő ipar túl nehéz,mondom akkor miért nem tanultok valamit,"neki 8 osztálya van sose tanult és nem is akar akik tanulnak hülye sznobok "(szerintük ).

Közöltem velük hogy én tanulok erre az volt a válaszuk hagyam ott a sulit mert az hülyéknek való ,és ostoba vagyok ha tanulok,ők nem szeretik a tanult lányokat.

Egésznap csak videojátékoztak utána azokat az embereket sziták akik a játokat fejleszteték ,"hogy az informatikusok nem dolgoznak így meg úgy".

Mondtam nekik ők nem dolgoznak semmit,persze erre azt kaptak hogy hülye k...rv.. vagyok.

Választanom kell az között ,hogy éhen halok vagy ilyen emberekel dolhozok,egyértelmű a válasz,a csoroságot választom,de én ilyen emberek közé nem megyek ...

2020. júl. 30. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!