Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek magammal, ha ugy...

Mit tegyek magammal, ha ugy erzem elvagyok veszve? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Elrontottam sok dolgot, beleszerettem es lefekudtem egy tanarral,aki kihasznalt es kidobott, majd ujra felkeresett es elolrol kezdtuk a viszonyt, a suliban sem mennek ugy a dolgok, osszevesztem a barataimmal, teljesen elveszve erzem magam. Lelkileg osszetort vagyok, sokszor sirok, pedig ugy erzem rosszat nem csinaltam senkivel csak magammal. Ugy erzem mindenki utal engem, mindenki megvet.. mit kene tennem hogy megrosodjek? Felek bizni, megis konnyen beleszeretek emberekbe, akik kihasznalnak.

18/L



2017. nov. 26. 01:18
 1/2 anonim válasza:

Kidobott megint ? Bár nem számít, ha egyszer megtette újra megfogja.

Keress elfoglaltságot, békülj ki a barátaiddal stb

2017. nov. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mostmár tudod mit nem szabad amiből tanultál.

Keress más társaságot, más barátokat, ismerkedj új emberekkel.Aki csak kihasznál és nem érzed azt hogy törődik veled azt hanyagolni kell.Nincs értelme hogy benne maradjon az életedben.

Szabadidődben keress valami elfoglaltságot pl rajzolás, lovaglás, foci, stb... Beszélgess sokat a barátaiddal.

De amúgy én a helyedben a tanárt feljelenteném...

2017. nov. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!