Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet, hogy egyedül is...

Hogy lehet, hogy egyedül is ilyen jól elvagyok magammal?

Figyelt kérdés
Én alapjában véve szeretek egyedül lenni, vannak barátaim, de nem sok. És egyszerűen az lep meg, hogy amikor egyedül vagyok sohasem unatkozok, még soha nem is volt olyan hogy unatkozok. Nem vagyok valami beteg vagy ilyesmi, de egyedül még hülyéskedek is, meg levideózom magam, s utána meg röhögök a saját hülyeségeimen. Egyszerűen mindig ki tudok alakítani magamnak valami programot. Néha még beszélgetek is, mikor otthon egyedül vagyok, és így tök jól telik minden. A barátaim se nagyon hiányoznak. Ezzel ti hogy vagytok?

2012. aug. 4. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az igazság az, hogy én is elég jól el vagyok magammal, a gondolataimmal. Bár ilyen videós dolgot még sosem próbáltam, meg nem produkálom magamat... magamnak :D


Viszont nagyon megnyugtató hogy nem kell senkinek jó pofizni, lazíthatok, foglalkozhatok a saját gondolataimmal.


Véleményem szerint az emberek unalmasak. Szóval nem is nagyon érdekel a társaságuk. Persze el szoktam járni, és ott játszom a szerepet, viszem a hangulatot stb, szóval szociális életem azért nem buktatom meg :D


Szerelmes se voltam még, meg nem is vágyom "kiegészítő társra". Nincsenek nő téren problémáim, csak egyszerűen nem érdekel a dolog. Barátaim nem is értik:D Egyszerűen fölöslegesnek érzem.


Egy szóval egyáltalán nem abnormális hogy ilyen vagy. Sokan vannak így ezzel. Csak pont ezért nem is ismered őket, mert nincsenek ott mindenhol :D

2012. aug. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy.:D Végre nincs egy megütendő mérce, nem kell eleget tennem a külvilág elvárásainak, magamra maradok, igazi önmagamra. Effektíven szemeim elé képzelek és átélek szituációkat, élvezetesebbnél élvezetesebbeket. Utántöltöm kiüresedett energiakészleteimet. Mélyre ásom magam témákban, melyek igazán érdekelnek, analíziseket állítok fel, tervezgetem a jövőt, lerántom a leplet a világ masinájának rejtélyes alkotóelemeiről. Egyszóval remekül elszórakoztatom magam, gyakran másra nem is vágyom. De hát ez a fránya introvertáltság már csak ilyen.:D
2012. aug. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Introverált vagy, ennyi az egész!:) Én is ilyen vagyok, ha ez megnyugtat.Imádok egyedül lenni, mert olyankor azt csinálhatok, amit akarok és úgy, ahogy én akarom.

Több társaságfüggő embertől hallottam már, hogy azért nem szeretnek egyedül lenni, mert olyankor elkezdenek gondolkodni az életükön és rájönnek, hogy valamit nem jól csinálnak.Tehát az ilyen embereknek általában azért kell minden áron társaság, hogy ne hallják meg a belső hangjukat.

Persze nincs ezzel sem baj, véleményem szerint az a legjobb, ha megtaláljuk a köztes utat és a társaságot és az egyedüllétet is tudjuk élvezni! :)

2012. aug. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert jó társaság vagy.
2012. aug. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele. Szeretek egyedül lenni. Apukám mindig kérdezi, hogy nem unatkozok-e már egész nyáron...

De NEM! Mindig le tudom foglalni magam valamivel, el se tudom képzelni, hogy itthon unatkozzak.

2012. aug. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó nektek. :) Nekem szükségem van / lenne néhány igazi jó barátra, a társaság nem érdekel engem sem.
2012. aug. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát kösz mindenkinek a választ, reméltem azért hogy nem csak én vagyok ilyn, de tényleg alig ismerek még ilyen embert a barátaim között.
2012. aug. 5. 18:26
 8/8 Kameko-san ***** válasza:
100%
Az én baráti körömben nincs ilyen ember, de hát ugye elvagyok magammal is. :) Ilyenkor gondolkozok a jövőről, meg minden féléről. Na meg persze ilyenkor jönnek a legjobb ötletek az írásra ;)
2012. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!