Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kezdjek ezzel?

Mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés

Össze akarok jönni egy lánnyal az iskolában.A lányról annyit kell tudni hogy okos,szép,kedves,vicces.Szóval minden amit el várok egy értelmes nőtől.De viszont van valami ami egy kicsit zavar engem.A napokban azt mondtam neki hogy meg fogom erőszakolni azért hogy megijedjen.De azt mondta hogy az nem jo keressek valakit és megengedi.Elötte viszont volt seggre pacsi már mint hogy én megpaskoltam a fenekét.

Tud valaki segítení nekem hogy jöjjek össze vele?Légyszi normális válaszokat.Köszönöm


2017. nov. 27. 21:20
 1/1 anonim válasza:
Ha úgy nézed veheted célzásnak,jelnek. Bármi megeshet, hívd el randira és onnan tudod a dolgod,hátha bejön. De ha már engedte a pacsit akkor valószínűleg van esélyed! :D
2017. nov. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!