Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Halál után van valami, vagy...

Halál után van valami, vagy semmi?

Figyelt kérdés
semminek örülnék. tudom ezt senki sem tudhatja,de érdekelne hogy ha meghalok,vajon egy végtelen alvás lesz,álmok nélkül? főleg ha önként megyek át.
2017. nov. 28. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha senki sem tudja, akkor csak szélhámosság bármi válasz, ami ellenkezőt állít.
2017. nov. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Én amikor ismerkedtem a kereszténységgel, akkor az győzött meg amellett, hogy kell lennie valaminek, hogy nem tudom definiálni a semmit. Nem láttam még olyat. Mi az? Nagy feketeség? De az már fekete, és valami. stb. stb.
2017. nov. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Majd ha meghaltam megmondom
2017. nov. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 2*Sü ***** válasza:
100%

Nyilván az erre adható válasz nem tapasztalatokból fakad. Ezért a kérdésre mindenki a saját vallása, hite, világnézete alapján fog válaszolni.


> semminek örülnék


Akárhogy is, ez nem kívánságműsor.


> tudom ezt senki sem tudhatja


Akkor nem volt túl racionális feltenni a kérdést.


> főleg ha önként megyek át.


Oké, tehát te nem a kérdésre vagy kíváncsi, hanem öngyilkos akarsz lenni. Így már van értelme a kérdés feltevésnek. Viszont nagy valószínűséggel és remélhetőleg nem leszel az. Aki igazán öngyilkos akar lenni, az nem beszél róla. Te továbbra is keresel megnyugtató válaszokat, te továbbra sem mondtál le mindenről. Remélhetőleg ez így is marad. Viszont akkor készülj fel arra, hogy nem mostanában fogsz meghalni. Bármilyen problémád is legyen, kénytelen leszel szembenézni vele és megoldani. Viszont meg is éri szembenézni vele és megoldani. Jobb 80 évesen úgy meghalni, hogy elégedetten tekintesz vissza az életedre, mint 15-20-30-akárhány évesen úgy meghalni, hogy nyomorultul érzed magad, és ezen már soha senki semmit nem tud változtatni.

2017. nov. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A halál utáni állapot olyan, mint a születésed elötti.. Nin cs tudomásod róla
2017. nov. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nemrég volt a kérdés.
2017. nov. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy mi van utána. Azt már nem a "földi" lényed(tudatod) érzékeli majd, az ugyanis a halál pillanatában megszűnik...
2017. nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sajna az újjászületés túl szép hogy igaz legyen de én azt mondom egyszer élünk tesó élvezd ki
2017. nov. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!