Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha olyan köcsögök a németek,...

Ha olyan köcsögök a németek, miért várja el mindenki tőlük a segítséget?

Figyelt kérdés
mindenkitől azt hallom, hogy a németek ilyen szemét állatok, köcsögök, megöltek mennyi embert, de ugyanakkor mindenki elvárná, hogy ők húzzák ki a szarból az EU-s országokat. most akkor hogy is van ez?
2010. jún. 1. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
pont azért.tegyenek valami jót is...
2010. jún. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azok a németek a szemetek, akik a 2.VH idején éltek, nem a mai németeket szidjuk te észlény! Mellesleg azért tőlük, mert nekik van rá pénzük, és mert ők fogják a legjobban megszívni, ha az egyik EU-s ország miatt tönkremegy az euró.
2010. jún. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
engem ne észlényezzél, mert a mai németeket is utálják nagyon sokan, csupán azért pl. mert nem tetszik nekik a nyelvük.
2010. jún. 1. 17:13
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

én is utálom őket :D

de csak mert a német tanárom egy köcsög---> ezért nem szeretem a németet---> ezért utálom Németországot---> ezért utálom a németeket

Mert... ha ők nincsenek--->nincs nyelv--->nincs tanár :D


szemét vagyok...

2010. jún. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

17:08 vagyok. Aki ilyenek miatt utál valakit az belül egy nyomoronc és elég nyomoronc élete van...ki nem állhatom a német nyelvet, kicsit sem érdekel Németország, mint turisztikai célpont, de a német embereket emiatt nem utálom! Elegem van belőle, hogy egy csomó ilyen felfogású ember járkál az utcán! "Utálom a szlovákokat, mert Fico így meg úgy...!" Fico is egy nyomoronc, de akkor miért nem a Fico-t utálja az illető? Vannak valamennyire értelmes általánosítások, és vannak totál agyamentek, mint ez is, hogy utálni egy népet a csúnya nyelve miatt...

Hát tehetnek ők arról?

Még valami: Lehet, hogy aki azt mondta, hogy utálja a németeket, nem azonos azzal az emberrel, aki tőlük várja a segítséget, csak a média az egyiket szajkózza, az utca embere a másikat. Ez a válasz már helytállóbb neked?

2010. jún. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Még annyi, hogy 18:03 nem nyomoronc, mert ő gondolom csak viccel. Ha mégse, akkor hagyjuk.
2010. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bárcsak ki irtották volna a Rómaiak a Teutoburgi csata után az áruló germán népet németeket!Magyar nevükön fehér cigányokat!Ők a legnagyobb kisebbség ebben az országban és semmi keresnivalójuk itt!Ők kezdték el a Magyar népet cigányozni és ma őket is cigánynak hívják!
2012. aug. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!