Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kérhetek segítséget? :Đ

Fu-chan kérdése:

Kérhetek segítséget? :Đ

Figyelt kérdés

Annyi lenne eme kérdés, hogy...:Đ

....hallottam suliba egy zenét, ami k*rvára kell, de nem tudom melyik együttesnek a zenéje. A poén az, hogy ez egy rendezvényen volt, és ott ki volt vetítőre vetítve, és ki volt írva a címe. Nah, de! Rohadt messze ültem tőle, és csak ennyit bírtam leolvasni: "The D.......- What....."

Nah szóval azt szeretném kérni, ha valaki tud olyasmi együttest aminek The és "D"-vel kezdődik a neve, azt letudnátok írni nekem? Tök mindegy ha van vagy 63 "D" betűs, majd csak megtalálomxD:Đ


(Ui:igenigen, "miért nem kérdeztem meg a címét, és akkor most nem zaklatnám a hülye kérdéseimmel szegény oldalt"?

Azért mert lusta voltam! Ennyi:)

Erre jönne az a válasz: "és akkor most én is lusta leszek leírni a címeket"<--ne süllyedj le az én szintemre^^, előre is köszi:))


2011. okt. 30. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:

The Darkness

The Darling Buds

The Dead Weather

The Devil Wears Prada Soundtrack

The Disco Boys

The Distillers

The Do

The Doors

The Downtown Fiction

The Dubliners


előadót ennyit találtam :D dalszöveges oldalakon keresgélj tovább pl zeneszöveg.hu vagy metrolyrics.com

2011. okt. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem kérhetsz.xd
2011. okt. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mus musculus ***** válasza:
Nem emlékszel valami szövegrészletre? Így elég nehéz bármit is mondani.
2011. okt. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ááááh, köszi, isten vagyXD

Sokat segítettél:Đ


Sajnos dalszövegre nem emlékszek, csak a dallamára, de azt elég nehéz lenne leírniXDXD

2011. okt. 30. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!