Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz ha egy...

Szerintetek az gáz ha egy lány katona?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.-os és én egy kadét képző iskolába szeretnék menni, de sokan azt mondják, hogy ne menjek mert egy lány nem lehet jó katona és ez nekem nagyon rosszul esik... szerintetek se jó ötlet? 15/L

2017. nov. 28. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jó katona de ez olyan hogy nem a nőnek kell cipelni a 100 kilós köveket se mert 50 kilós mondjuk egy ferfi meg 75
2017. nov. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 vatafak ***** válasza:
100%
Sztem vagány, feltéve ha tényleg alkalmas vagy rá de ez majd ott úgyis kiderül.
2017. nov. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 csatrad ***** válasza:
pont annyira ciki, mint a pasidat elkuldeni sexboltba vibratort venni.
2017. nov. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%

Vegyük sorra dolgokat logikusan. A katonaság intézménye azt a célt szolgálja, hogy szükség esetén legyen, aki megvédi az ország érdekeit. Aki harcol! Aki embert öl, ha a helyzet úgy kívánja. A férfiakban evolúciós okokból sokkal több agresszió szorult, hiszen nekik évmilliókon keresztül az volt a feladatuk, hogy vadásszanak, és megvédjék a családjukat az ellenséges hordáktól. Csak azok maradtak fenn, azoknak a génjei jutottak tovább, akik ezt a feladatot el tudták látni.

A nők a gyereknevelésben jeleskedtek. Aki elég gyengédséget, szeretet tudott adni a csemetéinek, azoknak az utódai nőttek fel. Ők tehát erre szelektálódtak.

Szerinted egy nő alkalmas arra, hogy halomra gyilkolja az ellent, ha azt a parancsot kapja?

2017. nov. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 csatrad ***** válasza:
Miquel nezz meg egy noi focimeccset aztan tedd fel a merdest.
2017. dec. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jók az eddigi hozzászólások. Kb a 90-es évekig teljesen megállnák a helyüket :D

Én mióta katona vagyok (és nem szerződéses), azt tapasztalom, hogy vannak olyan területek amelyeket nők talán jobban is ellátnak mint a férfiak. Természetesen ezek feladatok ellátásánál nem a fizikum az elsődleges, de tekintve azt, hogy már altiszttől felfele sokszor a papírmunka/számítástechnika/koordinációs képességek ésatöbbi a domináns mintsem hogy """"halomra öld az ellent"""" (most komolyan, mintha kajak a 2. VH idején tartanánk :D ).

Egy a lényeg, hogy nőként ne harcoló beosztást akarj ellátni, mint pl lövész tüzér harckocsizó stb. Bővebben privátban, ha érdekel még a téma

2018. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!