Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 éves lány katona akar lenni?

14 éves lány katona akar lenni?

Figyelt kérdés

Szóval a bátyám katona suliba akart menni de nem vették fel. Idén nyolcadikos vagyok és elmentem abba a suliba és egyből megtetszett.

Bentlakásos de nekem ez se akadály.

Viszont akinek eddig elmondtam mindig csak azt mondták hogy én ennél többre vinném és ne pazaroljam el erre az életem.

Mit tegyek hogy megértsék hogy én csak katonának tudom elképzelni magam?



2017. nov. 21. 19:08
 1/2 anonim válasza:
69%
Figyelj, én már gimibe járok, de annak idején engem se engedtek katonai suliba. Még most is katona szeretnék lenni, de legalább lesz egy érettségim. Hidd el, megéri:)
2017. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 2-3 évvel idősebb voltam nálad, mikor katonai suliba akartam járni. Nekem is mondogatták, hogy ne menjek, és végül nem is mentem, de nem azért, mert már nem akartam, hanem mert egy betegség miatt nem mehettem már a felvételire se. Igazából nem bánom, hogy nem mentem, mert találtam helyette mást. De ha mehettem volna, szerintem élveztem volna.
2017. nov. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!