Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen jó 3d-s háztervező...

Milyen jó 3d-s háztervező programokat ismertek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan internetes programot keresek, amivel INGYEN tudok házat tervezni, majd azt berendezni, és 3d-vel meg is tudom nézni. Próbáltam már egy csomót, egyikkel se tudtam úgy tervezni, ahogy én gondoltam.

Akinek van valamilyen bevált programja, ha megírná, nagyon megköszönném. Imádok házat tervezni, eddig mindig papíron terveztem, csak mostmár inkább gépen szeretnék. Aki valamilyen negatív választ szeretne írni, az inkább tartsa magában. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!!



2017. nov. 28. 14:31
 1/2 anonim válasza:

Szia, a legjobb ingyenes program szerintem a Sweet Home 3D, magyar nyelvű, nagyon egyszerű a kezelése és a honlapjukról ingyenesen le lehet tölteni hozzá új bútorokat ablakokat stb.

Én nagyon szeretem.

[link]

2017. nov. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Ingyenes a letöltés és a használata?
2017. nov. 30. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!