Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jelentkezett valaki erre...

Jelentkezett valaki erre Beauty fatx?

Figyelt kérdés
Szeptemberben akadtam egy hirdetésre, otthoni teszter munkára(gyesen vagyok). Közvetítői díjat kértek, 3490 Ft, önéletrajzzal. Elküldtem, jött az e-mail, hogy megfelelek, a bejelentés 2018.01.02.-vel kezdődik. A szerződést 11.20-11.30 között postázzák. Ok, van egy nap, de semmi szerződést nem jött. Írni akartam e-mailt, nem létezik a cím. Mit tehetek? Ha nem valós dolog, de csak fizettem 3490 Ft-ot a semmire.

2017. nov. 29. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Elkönyveled tanulópénznek!

És örülsz, hogy nem egy nullával hosszabb összeget buktál!

2017. nov. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Spacsekné Erika válasza:

Szia!

Sajnos nem te vagy az egyetlen akiket sajnálatos módon átejtettek (köztük én is) nem azért az összegért mert nem nagy de ha már 100 embertől sikerül kicsalni az nem kis összeg.

Feljelentést sajnos ez ügyben nem lehet tenni max. ha sokan jelentkeznek, mert akkor csalásról van szó, viszont a kis összeggel nem foglalkozik a rendőrség sem :(meg van egy bizonyos összeg ami alatt nem érdemben nem indítanak eljárást.

Az más kérdés, hogy meg teszik ezt megint, csak más néven újra, és hát sok kicsi sokra megy.

2017. nov. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem a pénz zavarna, hanem hogy én hülye számítottam a munkára, terveim voltak a "fizetés"sel. Kifizettem a pénzt írták volna azt, hogy nem feleltem meg, nem bántana ennyire. Vártam örültem, hűha lesz keresetem és a gyerekkel is foglalkozhatok rendesen. Kíváncsi lennék, hány ember van még ebben a cipőben.
2017. nov. 30. 19:42
 4/5 anonim válasza:
Sziasztok! Én is így jártam! Annyi különbséggel, hogy miután elküldtem a jelentkezésem rá 1-2 napra a férjem nevében is. Pár nap eltéréssel jött az üzenet, hogy mindkettőnket felvettek, de mivel azonos a címünk csak 1 borítékot küldenek egyszeri díj ellenében. Másoljuk le és küldjük vissza mindkettőt egyszerre. Utána jött a 30-ais határidős levél.Nagyon bíztam benne, hogy nem átverés. Várunk csomagot máshonnan is lassan kéthetes a csúszás.Állítólag nagy a dömping a karácsony miatt. Szóval még mindig reménykedtem. Addig a pontig még tegnap este nem küldtem emailt. A cím nem létezik... :(
2017. dec. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia 4/4!

Facebookon is keressük az embereket, ha fent vagy légyszives üzenj .át vegyük fel a kapcsolatot. Anikó M Földházi néven vagyok. A második hozzászóló is intézkedik. Köszönjük

2017. dec. 2. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!