Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csatlakozni szeretnék az...

Csatlakozni szeretnék az MH.59. -hez. Mit kell tennem? Mik a feltételek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Úgy döntöttem hogy csatlakozni szeretnék a Magyar Honvédséghez és azon belül pedig szeretnék elkerülni az 59-esekhez. De viszont azt szeretném előtte megtudni, hogy egyáltalán, hogyan vesznek fel a Honvédséghez? Vagy egyből az HM.59-hez menyek jelentkezni? Nem nagyon vagyok jártas ilyen téren szóval nagyon megköszönném ha valaki adna nekem egy értelmes és kielégítő választ a következő kérdéseimre! :) Milyen orvosi vizsgálatok szükségesek? Milyen tanulmányok szükségesek? A pszichológiai rész mennyire nehéz, és mit kérdeznek vagy milyen feladatokat ad az adott pszichoszakológus? Hova kell mennem és mit kell tennem az adott helyiségen(logikusan gondolkodással gondolom el kell menni először a kiképzésre és ha azt letudtam onnan mehetek tovább "ahova csak akarok.")? Az MH.59.-hez milyen feltételek kellenek? Hogyan kerülhetek be hozzájuk? Most csak ennyi jut eszembe :) A válaszokat előre is megköszönném. De ha netalántán egy, "ebben jártas" ember felfigyelne eme kérdésre akkor egy privátot szívesen elfogadnák további konzultálásra!

2017. nov. 30. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán ők többet tudnak mondani:


[link]

2017. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D
2017. dec. 1. 00:53
 3/4 A kérdező kommentje:
Talán emailt is lehet nekik irni a kérdések kapcsán vagy mindenképpen csak telefonon vagy személyesen?
2017. dec. 1. 00:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha még nem beszéltél velük, akkor elmondom a legközelebbi toborzóirodába besétálsz ott jelentkezhetsz. Aztán majd szólnak ha mehetsz Kecskemétre orvosi+fizikai alkalmasságira. Ha azokon megfelelsz jön a kiképzés.
2017. dec. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!