Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jennifer L. Armentrout -...

Jennifer L. Armentrout - Perzselő csók vagy Tomor Anita - Helló újra kedves exem ?

Figyelt kérdés
Nem tudok választani a fent leírt két könyv között, ezért a ti segítségeteket kérem.:) Ha lehet, és tudtok akkor érveljetek is!:) Köszönöm.

2017. dec. 2. 18:28
 1/1 Anna0806 válasza:
Míg a Perzselő csók egy trilógia első része és inkább hajaz a fantasy-rá mintsem a romantikus kamaszkönyvekre addig a Helló újra kedves exem pontosan ez a kategória. Tele van romantikával és szerelemmel. Tipikusan könnyed olvasmány amit el lehet akár 2 nap alatt is olvasni. Ezzel szemben a Perzselő csók démonokkal, angyalokkal és más ilyen szépséggel van tele. Persze ezt is lehet akár 16 évesen is olvasni teljesen más a két könyv. Szerintem olvasd el mindkettőt. Tomor Anita könyvéhez nem kell hatalmas koncentráció. Olvastatja magát és egy nagyon könnyed mégis magával ragadó, izgalmas történetet fest le csodálatos helyszínekkel ahová olvasás után tuti azonnal el akarunk jutni. A Perzselő csóknak még van két része. Én azt ajánlom ha ebbe fogsz bele az sem rossz megoldás, de akkor olvasd el a többi részt is. Teljesen más világ a kettő viszont mindkettő fantasztikus és hihetetlen sztori. Tapasztalatból beszélek. A Helló újra kedves exem-et már vagy 4x olvastam, a Komor elemek trilógia pedig most volt meg kb 2 hete. Friss élmény. Oh és úgy beszélek, hogy 18 éves vagyok. Remélem tudtam segíteni a választásban.
2021. nov. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!