Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek fog még keresni?...

LQueen kérdése:

Szerintetek fog még keresni? A többi lent

Figyelt kérdés
December 3.-án volt 2 hónapja hogy szakítottunk.. Nagyon nagyon megviselt, mai napig sírok utána. 1 évig és 8 hónapig voltunk együtt, ő közben egyetemista lett még ebben az évben, a viták száma is növekedett, mert nagyon féltékeny voltam, mivel sokat járt el bulizni.. Szakításunk óta 2x találkoztunk, mind a kétszer volt ami volt.. Értitek.. December 2.-án írtam neki, próbáltam lezárni vele, vagyis inkább újból bizonyítani neki hogy változtam a hozzáállásomon, többet nem hisztiznék amiatt mert elmegy bulizni.. De ő nem akarja folytatni, és hisz a sok pletykának hogy én őt megcsaltam és mióta nem vagyunk együtt több egyejszakas kalandom is volt már. Én hiába próbálok neki bizonyítani, hogy sokkal jobb ember lettem.Hagytam neki kicsivel több mint 1 hónapot, hogy hiányozzak, és gondolkozzon, nem zaklattam.. De úgy érzem ez nem jött be.. Látszólag ő sincs jól, de mégis elvan nélkülem..sokat szenvedtem ezalatt a 2 hónap alatt.. Nagyon nagyon szeretem és hiányzik, de nem tudom mivel vegyem le újra a lábáról.. Szerintetek van esély kettőnkre? Mind ketten 18 évesek vagyunk, és én nő vagyok.

2017. dec. 4. 16:52
 1/1 A kérdező kommentje:
Kicsit félreérthető ; az is pletyka, amit ő elhisz, hogy nekem több egyejszakas kalandom is volt már mióta nem vagyunk együtt
2017. dec. 4. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!