Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell a hegedűn az "ujj...

Hogy kell a hegedűn az "ujj remegést"?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén fog hangzani de 6 éve hegedülök de nagyon szar tanáraim voltak és szeretném megtanulni ezt az "ujjremegést". (nem tudom a nevét sorry :D ) valaki legyen szíves elmagyarázni hogy kellene csinálnom.

2017. dec. 4. 17:09
 1/4 Mojjo ***** válasza:

Hű, ha hat éve hegedülsz és még senki nem tanította meg neked (még a nevét sem), akkor tényleg nagyon rossz tanáraid voltak.

Vibrato a neve, és tessék pár oktatóvideó:

- [link]

- [link]

- [link]

2017. dec. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen mindössze 13 éves vagyok és elsősként kezdtem tanulni a hegedűt.Elsős koromba volt egy nagyon jó tanárom aztán 4 évig semmi úgy kínlódtam magam át a vizsgákon a semmi tudásommal.. és elkezdtem magán tanárhoz járni de idén szerencsére kaptam egy nagyon jó tanárt :D Nagyon köszönöm hogy elküldted :)
2017. dec. 4. 17:36
 3/4 Mojjo ***** válasza:
@2: Nagyon szívesen, viszont ha még csak 13 éves vagy, lehet nem érted teljesen az angolt. Mennyire érthető? Mert van, amikor azt magyarázzák, mit NE csinálj, nehogy azt tanuld meg véletlenül :D
2017. dec. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nyugi értem mit beszél a csaj (elég komolyan tanítják nekünk az angolt) és már bele is kezdtem a tanulásba :D
2017. dec. 4. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!