Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy győzzem le a remegést...

Hogy győzzem le a remegést fellépéskor?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és zeneművészeti(k)be jelentkeztem.6 éves korom óta járok fellépni énekkarral/hangszerrel/zenekarral sok mindennel.Volt novemberben egy verseny és kb azóta van az hogy ha kiállok a hangszeremmel egészen addig(és se előtte se utána csak is addig amíg kint vagyok) borzasztóan remeg a lábam.Kívülről ez nem látszik de én úgy érzem,hogy összeesek(idáig még nem jutottam).A versenyen 2. lettem.Tegnap voltam az egyik zeneibe amit csak másodiknak jelöltem és se előtte se utána nem izgultam hogy jaj mi lesz mert tudom hogy rendesen felkészültem,mindenki támogat és jó lesz/volt.De akkor is amikor kiálltam borzasztóan remegett és nem is figyeltem arra hogy ez meg az szépen szóljon meg hogy annyi levegőt vegyek amennyi kell(fúvós hangszer).Holnap lesz abban az iskolában a felvételi ahova álmom bejutni,az ottani tanárnál már voltam 4szer meghallgatáson és sokat segített,bíztatott és most éppen nem izgulok és holnap se fogok de nagyon félek hogy megint remegni fog a lábam és nem fogok arra figyleni amire kéne.Elméletben nem izgulok de a lábam...

Segítsetek kérlek mivel tudnám legyőzni.

Köszönöm az értelmes válaszokat előre

14/L



2015. febr. 24. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy ezek szerint grat,furcsa, mert ha már régebb óta fellépsz, akkor el kellene múlnia, szerintem valami természetes lazító készítmény lenne jó, kérj tanácsot orvosodtól, vagy gyógyszertárba, recept nélküli stressz oldót, de természetest vegyél, ha gondolod szerintem segít.
2015. febr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 vatafak ***** válasza:
pálesz-sör=noproblem
2015. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves első válaszoló majd megérdeklődöm ezt az orvosomnál!:)

Kedves második:DD anyukám már mondta ezt a változatot de kihagynám(14 évesen biztosan) :DD

am jól sikerült csak kicsit remegett a lábam :)

2015. febr. 25. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!