Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha szeretnék megtanulni...

Ha szeretnék megtanulni hegedűn játszani, hol kezdjem el?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok,utoljára általánosban tanultam zongorázni, és nem tudom, hogy van e olyan suli, ahova teljes kezdőként tudnék menni.

Magán tanár fellépéseket nem intéz,ezért is keresek sulit.



2016. márc. 17. 23:08
 1/4 anonim válasza:

Fellépéseket illetően, szerintem 20 évesen egy 'Láttál-e már valaha' című népdallal nem sok helyen lenne esélyed fellépni. :D A hegedű tanulás nem megy egyik napról a másikra.

Egyébként bármelyik zenesuliba mehetsz kezdőként, azért vannak. De hacsak nem olyan fontos hogy évente 2-szer eljátssz egy gyerekdalt a vizsgákon, akkor keress magántanárt.

2016. márc. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze nem is 1-2 évre terveztem :D szeretném ezt kifejleszteni amennyire csak lehet.

Lehet jobb akkor magántanárnál kezdenem.

2016. márc. 18. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen zeneiskolába mehetsz, de ha nem szeretnél szolfézst meg ilyeneket tanulni, akkor inkább magántanárhoz menj. És mivel már nem vagy tankötelezett, a tandíjad is lehet magasabb.
2016. ápr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 9 évig voltam zenesulis, a szolfézs nem nagy szám, ha rájössz a logikájára akkor sima ügy, én is akkor szerettem meg. :D Én hegedülök és egy biztos..tanárhoz menj, legyen az zeneiskolában vagy magántanár, de netről ne!:D Egyébként nem tudom mekkora városban laksz, de sajnos nagyon sok helyen a zeneiskolai tanárok nagyon lazán veszik a dolgot, szóval ilyen tekintetben biztos, hogy jobb egy magántanár. De akár azt is megtudod csinálni, hogy egy zeneiskolás tanárt megkérsz, hogy adjon magánórákat, mert még az is jobb, mint a kicsik közé bekerülni, mert ilyen fél-1 órákkal nem mész sokra.
2016. ápr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!