Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarországon lehet gyógynövé...

Magyarországon lehet gyógynövényekből, virágokból álló, pipa vagy cigaretta dohányát helyettesítő keverékeket, angolul úgynevezett smoking blend-et kapni?

Figyelt kérdés

Valaki ismer ilyesmi terméket, vagy rendelni kell külföldről, amennyiben venni szeretnénk? Utánanéztem, nem igazán találtam magyar weboldalakon semmi hasonlót, így gondoltam rákérdezek itt is, hátha.

Ha pedig rendelni kellene, akkor mondjuk hogyha innen: [link] rendelnék, akadna gond ezzel a szállítás során, esetleg tartalmaz olyan gyógynövényeket, melyek itthon valamiért nem tarthatóak vagy fogyaszthatóak?

Köszönön a válaszokat előre is!



2017. dec. 4. 20:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát a szivartoronyban mincs...
2017. dec. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A héten vettem orvosi Ziliz gyökeret, -- egy próbát megér...
2018. jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!