Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Volt régebben pár hónapja, de csak párszor volt alvászavarom. Depressziós vagyok ha nem tudok aludni és mindenki alszik, kellemetlen érzés. És szoknak a lábaim remegni. Alvás előtt szokok bevenni 2 tablettát SEDARIF PC-t, + langyos tejbe teszek egy kanál mézet, ez mindig segített. Na de most olyan bajom volt, hogy elaluttam, és arra keltem fel, hogy gyorsan ver a szívem. Nagyon felénk vagyok (beszari) szó szerint. Medijedtem, teljesen be voltam pánikolva, hogy miért nem tudok elaludni. Aztán ittam ittam sok vizet. Gondolkoztam, hogy vegyem be a Forever Royal Jelly tablettát, és bevettem végül. Segített, mindjárt pár perc múlva elaludtam.


Mitől verrt gyorsan a szívem éjjel? És arra ébredtem fel. Sokat gondolodom este az ágyban, nem tudom kikapcsolni az agyam. Problémák vannak mindenhol természetesen, de nem veszek fel semmit. Lehethogy viccesnek tűnik, hogy egy fiú ennyire fél de én nagyon meg szokok ijedni mindentől.


Mit javasoltok mit csináljak? Menjek a körzeti orvosomhoz? Depressziós vagyok attól, ha nem tudom elaludni, néha sírni is sírnak, de aztán átmegy.


Várok normális válaszokat, és nem olyanokat, hogy pszichiáterhoz forduljak. Mert mégegyszer ismétlem, nincs olyan komoly depresszióm. Lehethogy nem is depressziós vagyok, csak az idegeimmel van probléma.


Köszönöm szépen a válaszokat.

19 éves fiú vagyok


2017. dec. 6. 12:29
 1/4 A kérdező kommentje:
22:30 tol már az ágyban voltam és 1:15 ig fent voltam, aztán nagy nehezen elaludtam
2017. dec. 6. 12:30
 2/4 anonim ***** válasza:

Vmi altató kéne amitől tudsz rendesen aludni.

Nekem a fejem szokott fájni, olyankor van hogy egy szem kontramal kapszulát veszek be, de már nekem az se igazán használ, szval ettől jön rám egy kisebb álom, segít benne.

2017. dec. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szorongsz, és/vagy pánikrohamaid vannak. Napközben sportolj, fáraszd le magad, este nézz könnyed filmeket, vagy olvass. Nem kell 19 évesen altatót/nyugtatót szedni.

Ha nem tudsz aludni, akkor sétálj, vagy menj el bulizni, csajozni. Ha fáradt leszel, majd elalszol.

2017. dec. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon nem jól érzem magam, szédülök, depresszióban vagyok
2017. dec. 6. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!