Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lesz bajom ha nem veszem ki a...

Lesz bajom ha nem veszem ki a kontaktlencsét?

Figyelt kérdés
Holnap megyek gólyatáborba és nem akarok ezzel bogarászni, meg állítólag nem lesz olyan nagy a higiénia. Lesz valami bajom ha bent hagyom éjszakára? Persze elviszem a folyadékot meg mindent ami szükséges, de nem szeretném kivenni. Mert az éjszaka közepén is ha felkeltenek és szivatnak így-úgy nem szeretnék szemüvegbe lenni.
2017. aug. 27. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer szundítottam benne fél órát, és borzasztó volt, felcsúszott, karcolt, alig bírtam kiszedni, pánikba is estem rendesen. Soha többet nem alszom benne.
2017. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha elcsúszik, akkor elfajulhat odáig is, hogy műteni kell.
2017. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Juj akkor szerintem nem kockáztatok és kiveszem.
2017. aug. 27. 23:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szilikon-hidrogél anyagú kontaktlencséd van, nyugodtan bent hagyhatod egy éjszakán át.Nekem ilyen anyagú van és már aludtam is benne.Csak annyi, hogy száraz lesz a szemed, nem vészes, de a legjobb lenne, ha koraeste után óránként cseppentenél bele műkönnyet(kb 3000ft). Ha leírod a lencsét márkáját és típusát, konkrétan meg tudom mondani, hogy jó e benne maradni.
2017. aug. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!