Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A két szülés közt 15 hónap...

A két szülés közt 15 hónap lesz, az előző szülésem császár volt. A kérdésem az hogy a mostani szülésem rendesen lehet e vagy program császár lesz?

Figyelt kérdés
Még az elején járok még nem fogaxtam orvost.
2017. márc. 30. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Nekem 18 hónap lesz a két szülés közt!Júniusban fogok szülni!A héten megkérdeztem az orvosom véleményét hogy szerinte melyik jöhet szóba!Azt mondta hogy az én döntésem de ha rá vagy bármelyik másik orvosra is hallgatok akkor progi császár lesz!Túl közeli a két terhesség és kockázatos hogy egy hüvelyi szülést kibírna e a hegem!Így a programozott császár mellett döntöttünk mert itthon fog várni a kisfiam is ezért nem szeretném hogy bármi miatt is heteket kell töltsek a kórházban!Remélem tudtam segíteni!Bármi kérdésed van írj nyugodtan privit hátha tudok segíteni!:)

28 h/km

2017. márc. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
császár
2017. márc. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2017. márc. 30. 14:02
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Ha nagyon szeretnél természetes úton szülni és megtalálod a megfelelő támogató kórházat, akkor sikerülhet. Az orvosok 99 % a programcsászárt fogja javasolni. Rajtad múlik, hogy mit szeretnél.
2017. márc. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ, hogy a második szülésed milyen lesz (van -e olyan tényező, ami miatt nem lehet természetes; pl nekem hosszanti vágásom van, így az én esetemben nem is engednek máshogyan szülni), de nem törvényszerű, hogy ha az első csaszi volt, akkor a második is az lesz. Az orvosok nagy része nem akar kockázatot vállalni, így lehet, hogy azt mondják, hogy teljesen egyértelműen császorozni fognak. Ha nem szeretnéd, ne törődj bele: volt olyan, akinél nem volt idő császározni (2 szülés között pont 1 év telt el), mert már félig kint volt a baba, mire bekerült a szülőszobára; természetesen probléma mentes terhességről és szülésről beszélünk. Csatlakozz VBAC csoporthoz és keress egy támogató orvost (talán ez utóbbi a legfontosabb a sikerhez). Drukkolok! ;)
2017. márc. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 17 hónap van a két szülés között, és az előző császár miatt programozott császárom volt.
2017. márc. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. márc. 31. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!