Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki letudná spoilerezni...

Valaki letudná spoilerezni nekem a Fairy Tail 278-rész után mi van a mangában?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék ki is az az Invel, Achnologianak mi is a célja, Natsurol tudom hogy ő E.N.D meg azt is hogy meghalt és Zeref testvére :D Végül kíváncsi vagyok úgy mindenre hogy legyőzik e Zerefet és meghal Natsu vagy sem :D Válaszokat előre is köszönöm !!!

2017. dec. 7. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Na szóval vannak kisebb tévedéseid, de a nagyja igaz. A manga vége úgy zajlik, hogy éppen háború zajlik egy másik földrészről érkező birodalommal (aminek zeref az Uralkodója). Kiderült hogy Mavis él és hogy ő úgymond egy végtelen varázserő forássá vált. Ezt akarja megszerezni Zeref. Ezt végül meg is szerzi, plussz még megjelenik egy bizonyos ,,idő hasadéka" amiben idő mágia van. Ennek az erejét is megszerzi Zeref, majd ebben a formában megöli Natsut. Ekkor jön az információ, amit nem tudtàl, hogy Lucy átírja E.N.D. könyvét és ezzel újra visszatér. Ezt követően epic harc és Zeref legyőzve. Eközben a többiek Achnologia elpusztítását kísérlik meg. Bele akarják vezetni az idő hasadékaiba amiben elpusztulna, ez sikerül is, de mivel ő az anti mágia sárkány egyszerűen elnyeli az egészet, ezzel megszerezve az időmágia erejét. Ezzel az erővel az összes sárkányölőt egy másik térbe az elméjével együtt, hogy elpusztítsa akik megmaradtak. Eközben a teste púsztításba kezd. Újabb epic harc, majd az összes sárkányölő Natsuba küldi az erejét és így sikerül legyőzni Achnologiát. Halálakor pedig kinevezi Natsut az új sárkánykirálynak, bár ezt meglepő módon Natsu elutasítja. A Manga pedig úgy végződik, hogy Natsu, Gray, Erza, Happy, Sharlee, Wendy és Lucy elindulnak a 100 éves küldetésre. Ez volt a Manga vége, remélem ez így elég, de ha szeretnéd, akkor röviden leírom a köztes eseményeket.

U.I.:GajilexLevi

ElfmanxEvergreen

GrayxJuvia

Összejönnek :D

Natsu és Lucy pedig meg nem jöttek össze a manga folyamán, pedig sok utalás volt rá :/

2017. dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ így értem nagyjából :D És Zeref mellet ki az a Invel az is valamilyen sárkány mint Achnologia ? mert azt is olvastam pár helyen :D
2017. dec. 11. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Invel a scepter 12 tagja. Zeref országaban ez olyan, mint Fioreban a 10 szent mágus, csak ez annyiban más, hogy mindenki az 1. helyen állo szent mágus erejével megegyező, vagy az fölött volt (Serena az első számu szent mágus is közéjük állt). Ezen kívül jégmágus és mondhatni Zeref ,,bizalmasa".
2017. dec. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!Ha érdekel a manga és el akarod olvasni ezen a linken megteheted:

[link]

2018. ápr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!