Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kövér (80-120kg-os) lányok...

Kövér (80-120kg-os) lányok mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Kérem csak nők írjanak és ne trollkodjanak bele mások. Köszönöm!


Szóval: Mit szólnátok, ha egy olyan párt találnátok, aki jól néz ki? Ezen kívül magas, vékony és nem csak, elfogad titeket, hanem szó szerint rajong az alakotokért és egyéb személyi értékeitekért. Őszinte és figyelmes hozzátok. Mennyire taszítana illetve vonzana az, hogy kifejezetten a kövérségetekre bukik és azt tartja szépnek és vonzónak egy nőn, ha kövér.


22F kérdezi.



2017. dec. 9. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj Kérdező, hogy ehhez nem pasit, hanem egyre inkább csajt nehéz találni......
2017. dec. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában gondolkoztam ezen, mert kb. pont ezzel a szöveggel szólítottak le. És iszonyatosan meglepődtem, egy részt egy picit sértő volt, hogy a beszélgetésünk közben megpróbalta tudtomra adni, hogy az tetszik neki rajtam, hogy teltebb vagyok és nem viselek sminket. A beszélgetés után még egy picit forogtak a fogaskerekek és végül arra jutottam, hogy van ilyen is. Viszont a mai szépségideál nem feltétlenül egyezik ezekkel az elképzelésekkel és továbbra is le vagyok döbbenve. Szóval szerintem elég erőteljes kételyekkel fogadná barki is a dolgot, mert a plusz kilók, egészségtelenek, nem esztétikusak stb gondolatok bele vannak égve az agyunkba és, ha valaki ezt ennek ellenére vonzónak találja, akkor elkerekedik a szemünk, legalábbis az enyém biztosan.
2017. dec. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönne😉 19/l
2017. dec. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
33%

Nekem is nagyon be jönne 😭😭😭

( igaz 40 kg vagyok, de nagyon örülnek ha nem lennék ennyire kövér) gyaaaa

2017. dec. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
wow ez fura de jó jön
2017. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!