Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Otthonról végezhető munkában...

Otthonról végezhető munkában tudna segíteni vki?

Figyelt kérdés

teljesen kétségbe vagyok esve,fiatal vagyok,történt régebben egy motorbalesetem, és emiatt házhoz vagyok kötve....munkát szeretnék találni mindenképpen

eddig 2 helyen is dolgoztam itthonról, de 1, nem vtam bejelentve, 2, nevetségesen kevés pénzt kapok

Tudnátok kérlek segíteni hogy merre keressek stb?


2017. dec. 11. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Tanulj ki egy olyan szakmát, ami otthon(ról) is végezhető. Szakma, tudás nélkül mit vársz?
2017. dec. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezeknek mindnek pont ez a lényege . A másik csoport ami netes melót ígér gagyi reklám portál vagy bűnözők keresnek balekokat futárt pénzmosókat ... Kékfény múlt hétfői adását nézd meg .
2017. dec. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

NINCS ILYEN!

Mikor értitek már meg?

2017. dec. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne? Egy csomó olyan szakma van, ami otthonról végezhető, csak hát nem hullik az ember ölébe...
2017. dec. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen: SZAKMA.

Programozás, fordítás...

2017. dec. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltatok

Mint mnondtam 2 ilyen otthoni számítógépes munkám volt már 2, tehát létezhet, csak sem nem voltam túl nagyra becsülve, ebből adódóan a 'fizetésem' is elég nevetséges....

A szakmámban dolgoztam, tehát van szakmám, köszönöm...

Nehéz elhinni hogy sehol nem keresnek ilyet...

2017. dec. 12. 11:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezzel az a helyzet, hogy amikor csúcson járt az otthoni munka, akkor volt 5% körül - nyugaton.

Ma már ott is 3% körül van.

Nálunk meg... 1%? Fél%?

2017. dec. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!