Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Három lány miatt szedek...

Három lány miatt szedek nyugtatókat?!

Figyelt kérdés

Az osztályban van 3 sznob, önfejű csajszi, akik cukormáz világban élnek s azt hiszik, a lóvé a fán terem. Eleve az ilyen identitású embereket nem szeretem. Na most, a helyzet az, hogy először jóban voltam velük, aztán elkezdtek ignorálni, majd szép lassan kibeszélni, amik visszajutottak hozzám. Mint kiderült, ezeket a hamis és negatív infókat tovább terjesztették rólam. Amikor ezek visszajutottak hozzám, mélyen depressziós lettem, jártam pszichológushoz és kaptam gyógyszereket. Ez az egész olyan gyerekes, de mégis engem megvisel lelkileg, hogy hogy lehet ilyen nem is egy, hanem ráadásul három olyan ember, akikkel ez előtt viszonylag szoros kapcsolatot ápoltam. Már 1,5 éve vagyok depressziós miattuk. Egyszerűen nem tűröm ezt a bánásmódot, teljesen tönkrementem. Egy olyan lány van közöttük, akivel igazán sokat beszélgettem, szóval voltak jó élményeink, erre mit csinál...


Elhatároztam, hogy valahogyan megpróbálok ennek véget vetni. De nem igazán tudom, hogyan...Ötletek?


16/F



2017. dec. 11. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
41%
Üdv az életben. Nyugtatókat adni egy 16 évesnek pár buta liba miatt? Küld el őket a retekbe. Milyen férfi lesz belőled?
2017. dec. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Csak annyit tudok mondani, hogy sz*rd le őket, és meg fogják unni. Engem is egyik osztálytársam folyton bszogatott, majd elkezdtem ignorálni őt és egyik napról a másikra megunta úgymond.
2018. jan. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!