Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ilyenek a...

Miért van az, hogy ilyenek a mai lányok?

Figyelt kérdés
Hogy ebben a generációban minden lány depressziós, iszik mert felejteni akar, idióta, leszarja a paliját, nem foglalkozik senkivel, mindenkit bánt, vagdossa magát, én meg mint a hülye gyerek próbálom megszerezni a lányt de csak sajnáltatni tudja magát.

2017. dec. 10. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Magyarországgal lehet a gond. Ha közel laksz az osztrák határhoz akkor nézz ki oda és miután összeismerkedsz lányokkal, meglepően tapasztalni fogod hogy egyik negatív jelző sem illik rájuk a felsoroltak közül. Biztos vagyok benne hogy a keleti blokkot, azon belül Magyarországot támadta meg valami lelki vírus, aminek nevében benne lehet a korrupció.
2017. dec. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem egy olyan elméletem van, hogy az erős közösségi média behatása miatt egy verseny alakul ki náluk (like mennyiség, minél drágább cuccok) és legbelül valahogy ki akarnak tűnni abból higy mind ugyanolyanok páran, és ezért ilyen szarokat csináltak. Persze vannak normális lányok természetesen, de ők vannak kevesebben. Sajnos.

15/f

2017. dec. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2/2 Hát ezt a véleményt támogatom,ezek itt szinte mind idióták,én faluban élek (max 3000 fő) Abból teszem azt 1500 lány,hát van benne 100 normális a többi kuka.

Ja és hát persze a 100-ból egy sem szemrevaló számomra.

Lassan kezdek pánikbeteg lenni 17 éves fejjel milyen csaj lesz aki majd kibír engem.. :D Túlon túl sok eszem van a pávákkal ellentétben :D

2017. dec. 10. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!