Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Airsoft szállítása Ryanair...

Kotroczó Vivien kérdése:

Airsoft szállítása Ryanair légitársaságnál?

Figyelt kérdés
Párom Angliából utazna haza nemsokára. Ott kinn vett magának egy airsoftot. A ryanair szabályzata szerint a lőfegyverek szállítása tilos, azonban egy másik pontban azt írják, hogy sérülésmegelőző módon szállítható bármely testi épséget veszélyeztető tárgy.. De külön az airsoft-ra nem tér ki. Nem tudom mi a szabályzat, ugyanis tudom, hogy a tartása nem engedélyköteles.

2017. dec. 13. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem a légtársaságot kérdezed meg?
2017. dec. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ne kockázasson küldje el postán az airsoft fegyvereket gyakran teljesen szétszerelve a csomagtérbe sem engedik be. A postán egyszerűbb és nem hiszem hogy ezért ott belétek kötnének hisz a fegyverek nagyrésze is postán utazik a nagyvilágban jóval egyszerűbb talán még olcsóbb is. Angliábol egyépként 2-3 hét szokott lenni míg ideér.
2017. dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából érdeklődtem már a légitársaságnál de nem kaptam még választ sajnos. Megpróbáljuk a postai utat hátha de az is lehet hogy újra megpróbáljuk felvenni velük a kapcsolatot. Köszönöm
2018. febr. 5. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!