Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sebész szeretnék lenni, már...

Sebész szeretnék lenni, már nem is tudom mióta, de valahogyan most nem vagyok benne biztos. Szerintetek lenne esélyem?

Figyelt kérdés
11. évfolyamra járok és imádom a bioszt és a kémiát. Tudom, hogy ezekből nagyon jó érettsègit kellene majd leraknom és remèlem, hogy sikerülni is fog. A SOTE-ra szeretnék tovább tanulni, de ahogyan belegondoltam, hogy 6 év az alap-aztán még 6 év, ez hirtelen így soknak tűnt. Belegondolva, hogy már 31 éves leszek, mire befejezném és hát ezt eléggé hosszú időnek tartom. De tényleg nagyon szeretném ezt az egyetemet, csak nem szeretnèk majd rá úgy jelentkezni, hogy nem vagyok benne 100%-ig biztos. Gondolkodtam még gyógyszerészen és vegyészmérnökön is (mert a kémiát is nagyon szeretem) de valahogy mégis inkább az orvosira szeretnék menni. Szeretmém, ha valaki elmondaná a tapasztalatait ezzel a szakmával kapvsolatban. Érdemes-e?
2017. dec. 17. 23:31
 1/1 anonim ***** válasza:
28%
ha orvosnak akarsz menni, akkor úgy gondolkodj, hogy le fogsz lépni külföldre, mivel idehaza a munkaidő maximális, a fizetés minimális, a megbecsülés nulla.
2017. dec. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!