Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek igazságos, ha egy...

Szerintetek igazságos, ha egy cégnél az egyedülálló embereket küldik el létszámleépítésnél legelőször? Azzal az indokkal, hogy nekik nincs kit eltartani. Nem engem érint, egy ismerősömet, de engem ez felháborít.

Figyelt kérdés
2017. dec. 20. 09:47
1 2
 11/11 Bubuka508 ***** válasza:
100%
Nemcsak szaporodni kell, mint a csótány meg az eger, hanem fel is kell tudni nevelni a gyereket, ez nem jut eszedbe, nagyokos? Ha úgy nő fel, mint a Szűz Mária tulipánja, akkor ilyen emberekből milyen társadalom lesz? Ha a körülmények nem megfelelőek, félállatokat minek gyártani? Én nem vagyok cigány, hogy ezek ne jussanak eszembe! Különben meg mi az, hogy 35 után már lehetetlen? Egy ismerősöm 62 évesen csinált gyereket és köszöni szépen, nagyon jól megvannak.
2017. dec. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!