Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismertek olyan személyt,...

Sarah Connor kérdése:

Ismertek olyan személyt, szervezetet, akihez (szabadfelhasználású vagy célzott) támogatásért lehet folyamodni, s a támogatás összegét részletekben lehet visszatéríteni?

Figyelt kérdés
Az állam és a bankok nem adnak, csak nagyon magas kamatra vagy jelzálog-fedezetre. Pályázatokon pedig mindig van egy olyan feltétel, ami miatt nem tudok indulni. Nincs már ötletem, hogy kihez forduljak. Rengeteg alapítványt is felhívtam, de vagy nincs pénzük, vagy egyszerűen nem ezzel foglalkoznak. Magánszemélyként igényelnék támogatást lehetőleg. Az sem baj, ha külföldi támogató.

2017. szept. 2. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha fegyver kell a Skynet ellen, akkor lehet, hogy az ISIS-szel kéne üzletelned. Majd azt mondod nekik, hogy Amerika ellen kellene, mert nagyon haragszol a kormányra, amiért elmebetegnek néztek és bezártak egy diliházba... szerintem van rá esély, hogy kapsz. ;)
2017. szept. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:) Köszönöm a tippet! Majd szem előtt tartom, ha zsoldosnak akarok állni. :)


Nekem gazdasági ügyekhez kell.

2017. szept. 2. 13:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, de félreértetted, nem gondoltam, hogy zsoldosnak állj... miért állnál? Te vagy az Ellenállás vezetője, amíg a fiad nem veszi át a helyed, csak gondoltam már előre gondolkoztok, és felhalmozzátok a fegyverkészletet az Ítélet Nap utánra, és ehhez kell támogatás.
2017. szept. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!