Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudom a fájloknál a vége...

Hogy tudom a fájloknál a vége cuccot levenni? Pl. : asd. Bat, valami. Txt szóval a . Txt, . Bat írást?

Figyelt kérdés
hogy tudom a fájloknál a vége cuccot levenni? pl.: asd.bat,valami.txt szóval a .txt,.bat írást?

2017. dec. 21. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Mappa beállításaiból érhető el, ott a Nézet fülön vannak felsorolva a lehetőségek és közte lesz a fájltípus elrejtése. Hogy hol van a mappa beállítása azt meg lehetett volna mondani ha leírod milyen rendszert használsz, feltételezve hogy ha haladsz a korral: Windows 10 esetében fájl/mappabeállítások és..../nézet
2017. dec. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha leveszed, akkor használhatatlanná teszed a kiterjesztést. Az operációs rendszerek ebből a három betűből és a társításból tudják, hogy mit kezdjenek vele.

Pl. a txt szövegfájl, s mondjuk a jegyzetfüzethez van társítva.

Amikor megnyitod, ebből a három betűből tudja, hogy a jegyzetfüzetet kell használnia.

Ha átnevezed valami.jpg-re, akkor képként próbálja megnyitni. De ha semmi sincs, akkor kérdést fog intézni hozzád, hogy ez most mi?


Elrejteni tudod, mint már írták. Alapértelmezetten a Windowsokban nem látszik.

Nekem első dolgom szokott lenni oprendszer telepítése közben a láthatóvá tétel.

2017. dec. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi 1.!
2017. dec. 21. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!