Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehenék? Leírtam a részlet...

Mit tehenék? Leírtam a részleteket.

Figyelt kérdés
Most vagyok nyolcadikos. Tavaly óta a c betűs allámpolgárok rám vannak szállva az iskolába. Tavaly az egyik osztálytársam tesója piszkált folyton mert nem vagyok annyira vékony. Szerencsére elballagott.. Idén a hetedikesek szálltak rám. Ma volt az utolsó, hogy tovább türjem. Ma nulladik után jöttek be oltozni, mikor még nem voltunk kész és aztán megkértük őket, hogy menjenek addig ki. Aztán az egyik elkezdte mondani, hogy ilyen csicskákra nem vár. Miután kimentek, elkezdték csapkodni az ajtót. Az egyik osztálytársam mikor ment ki rácsapták fejen talalta. Aztan jottem en a kepbe. Kimentem hogy mit kepzelnek.... aztan az egyik fiu bejott a lany oltozobe pofazni... megloktem. Aztan megrugott s ram kopte az ennivalot ami a szajaba volt. Majd kiment. Mikor kijottunk az öltözőből jott utannam.. egy tanar allitotta le. Vegul mar par cigany lany is bekapcsolodott. Csapatosan vártak. Mikor kijottunk orarol mondtak a maguket. Mikor bementem a terembe erobol ram vagta az ajtot. Akkor elszallt az egyem es felloktem. Azert vannak ram szallva mert rocker vagyok. Mindennap le skinhead rib.a.ncoznak,kozben semmi kozom a skinheadekhez. Mindennap 20-30-an jönnek nekem.Nagyon nagyon de nagyon unom már. Megtehetik ezt?

2017. dec. 21. 18:13
 1/3 anonim válasza:
Nem nem tehetik..ha van kedved beszélhetünk privátban
2017. dec. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Rock n Roll :D
2017. dec. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
14/f *
2017. dec. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!