Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha meghalt az...

Mit csináljak ha meghalt az egyik kedvenc énekesem,4 napja csak sírok, és nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés

Lehet hülyén hangzik, és sokan csak azt gondolják, hogy "jaj már, ő csak egy híres ember volt, nem is ismert téged, minek sírni miatta."

Ő sokkal többet jelentett nekem mint egy sima énekes. Egyszerűen mindig amikor rosszkedvem volt, az ő zenéjébe "menekültem". Nagyon szerettem őt, a személyiségét, hogy állandóan mosolygott, hogy imádta a rajongóit. mikor hétfőn megtudtam, hogy véget vetett az életének (depressziós volt már jópár éve) teljesen összezuhantam. Az iskolában is egész nap zombiként ültem, nem tudtam koncentrálni semmire, és egész éjjel sírtam. Mit tehetnék, hogy minél előbb el tudjam felejteni?



2017. dec. 21. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Nekem idén meghalt apukám, 7 napra rá anyukám öngyilkos lett, nem bírta, gyáva volt, de ez van... Le kellett bonyolítanom két temetést, elő kellett teremtenem több százezer forintot... Most ott hagytam a sulit, hogy dolgozni tudjak és fizethessem a húgom dolgait... Lehet nem is kapom meg a gyámságot, legalábbis benne van a pakliban, ezért kellett a munka, mert nem tudom mi lenne vele, ha államigondozásba kerülne, mégcsak 4 éves, szerinte a szüleink csak elmentek nyaralni, nemis fog rájuk emlékezni. Anyum ágáról csak egy nagyon idős mamám van, ö nem bír segíteni. apum rokonai csak ígérgetik a segitséget, de eddig nem tettek semmit, már nem is várom. Most márciusban leszek 19 éves.

Szerintem itt kezdődnek a gondok...

2017. dec. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a jazz énekes?
2017. dec. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja nem
2017. dec. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Jonghyunt nem ismertem annyira, és a SHINee-tól is csak 1-2 szám van meg, de én is síratom kedd óta 😭😥😔 Még mindig nem bírom felfogni, hogy öngyilkos lett. Nézegetem róla youtube-on meg instán a videókat...szóval nrm vagy egyedül :(
2017. dec. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Imádom amikor idegenek próbálják megmondani, hogy hol kezdődnek a gondok, és az, amit te érzel gáz és szánalmas, csak mert neki “nagyobb bajai is vannak”. Nagyon sajnálom/sajnáljuk, ami veled történt, de attól, hogy a halála téged nem érint, ne hidd azt, hogy más nem gyászolhat miatta. Egy rettenetesen értékes ember volt, százezreknek, talán millióknak segített nap-mint nap túljutni a gondokon, elfeledtetni, hogy milyen borzalmas is a világ, vagy csak támaszt nyújtani és szórakoztatni, amikor unatkoznak vagy mélyponton vannak.


Kérdező, annyira átérzem a helyzeted (pedig az a vicc, hogy sosem érdeklődtem iránta vagy a Shinee iránt különösebben, mégis, nem volt olyan nap azóta, hogy ne bőgtem volna miatta, bár erre szerintem a saját lelkiállapotom is rásegített). Amikor arra gondolok, hogy mennyit szenvedhetett, milyen rég óta tervezgethette már az öngyilkosságot, hogy miken mehetett keresztül, instant sírásba kezdek, és elönt a bűntudat, hiába nem tehettem érte semmit. És te sem tehettél.


Szerintem a legtöbb amit csinálhatsz, hogy próbálod elfeledni. Ne hallgasd a zenéjüket most egy darabig, ne nézz videókat, és próbálj ne rá gondolni. Rohadtul fáj, teljes mértékben átérzem, mert a világ egy újabb angyalt veszített el, de gondolj arra, hogy ő sem azt szerette volna, ha sírunk és szenvedünk miatta. Próbálj beszélni róla valakivel a valóéletben, akiről tudod, hogy megértené, sírd ki magad, és lépj tovább. Nézz sorozatokat, filmeket, menj el a barátaiddal szórakozni és ne kínozd magad.


Nagyon sajnálom, de idővel jobb lesz. És legközelebb szerintem ne írd ezt ki ide, mert csoda, hogy még egy érzelmi analfabéta sem jött még kínai khmkhmözni, meg hogy megérdemelte, ha ilyen hülye. Ha mégis ilyeneket látsz, csak próbáld ignorálni, az ilyen undorító emberekkel nem szabad foglalkozni.

2017. dec. 24. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Az a gáz és szánalmas,hogy egy kalap alá veszel egy család tragédiát egy vadidegen halálával.Sosem rajongtam a kpopért,de akárki akármilyen ember nem érdemli meg a fölösleges halált.Én sem voltam boldog mikor kedvenc énekesem és színészem meghalt,de ez már túl tesz egy elég komoly határt.Gondolom max 13 évesek lehettek.
2017. dec. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a gáz és szánalmas, hogy ezekután még mindig azt magyarázod, hogy akkor is csak a te elképzeléseid lehetnek igazak, és minden embernek úgy kell éreznie ahogy te azt eldöntöd. Ja, és emellett még személyeskedsz is.


Tudod, vannak olyan hírességek, akik többet adtak hozzá az életemhez, mint a családom. Lehet, hogy a te beszűkült világod szerint a rokonság szent, sérthetetlen és értük élni-halni kell, de engem előbb érintene meg egy ismeretlen halála, mint például az apámé. Kinek érzed magad, hogy túlzásnak tituláld akárki gyászolását is, most komolyan?:D Ha te vagy az első válaszoló, akkor azt is hozzátenném, hogy senkit nem érdekelt, hogy neked milyen szomorú életed van. Feleslegese volt leírnod, főleg úgy, hogy más fájdalmához akartad hasonlítgatni a tiédet. Röhej. Inkább törődj bele, hogy nem mindenkinek olyan az értékrendje mint neked - a személyeskedés helyett, ha már én sem tettem:)


Nem tudom mit kéne ahhoz fűznöm, hogy te nem tudsz felnézni valakire, kötődni valakihez aki híres. Nem is érdekel igazából, csak legalább azt tartsd tiszteletben, hogy a kérdező gyászol, és a legkevésbé sincs szüksége a te mesédre az életedről meg arról, hogy milyen gáz hogy ennyire komolyan veszi egy mellesleg csodálatos ember távozását. További szép napot, remélem felfogtál valamit abból amit leírtam - bár nagyon kétlem -, és legközelebb kevésbé leszel ilyen... 13 éves szinten.:Dd (És még lepontozza a válaszomat, ami egyébként az egyetlen hasznos volt, csak azért, mert neki nem tetszik. Nem tudom, hogy nevessek vagy sírjak, hogy egy ilyen gyerekes valaki próbál a helytelenül megtippelt korommal provokálni, lol)

2018. jan. 1. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is sirtam miatta az első hetekben,és nem ismertem a SHINeet egyáltalán,most viszont beletörődtem, néha még eszembe jut és azt gondolom,miért tette,aztán akad ujabb dolog és el felejtem,ennyi,ha neki igy könnyebb lett akkor talán csak annyit mondok:legyen akkor így:) a helyzet már ugyis visszafordithatlan
2018. febr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!