Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 20. aig volt igazolasom en...

Addymc kérdése:

20. aig volt igazolasom en 23at csinaltam belole. Mi lesz?

Figyelt kérdés
A hazi orvosom kiirt 3napra vagyis 20.aig. en meg 23.at csinaltam belole. Aztan jottemra hogy az szombat. Ha kerdezi ofo mondhatom hogy beugros voltam szombaton es azert kertem arra a napra is hiszen az elmult 4 evbe is igy csinaltuk a munkaltatommal. Egyaltaln nem feltunu az atiras viszont az lenne a kerdes hogy emiatt bajba kerulhetek?

2017. dec. 22. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Igen, bajba kerülhetsz. Nem véletlenül nem lehet letölteni csak úgy igazolásokat a netről.

Különben milyen munkahely az, ahol a diákmunkásnak igazolást kell vinni az orvostól? Ez elég furcsa...

2017. dec. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olyan ami csaladi vallalkozas. Ha beteg voltam igy mindig hetvegere is kertem igazolast. Amelyik nap dolgoztam es en napi kifizetessel dolgozok epp ezert.
2017. dec. 22. 12:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem már adott úgy az orvos igazolást, hogy elnézte. Szóval nem hinném, hogy ebből ügyet kellene csinálni.
2017. dec. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!