Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hálátlan vagyok? Mit tegyek?

Hálátlan vagyok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves vagyok, Angliában élek szeptember óta és úgy adódott, hogy december elején egy ismerősünkhöz kellett költöznöm. Vettünk ki lakást, de kiderült, hogy csak két ember mehet oda, mi pedig hárman vagyunk, így apa megbeszélte egy itt élő magyar barátjával, akit már két éve ismer, hogy itt lakhassak nála, míg nem találunk másik házat. Nem fizetek a szállásért, mivel csak maga miatt fogadott ide, ami annyit jelent hogy a gyerekére kell vigyáznom hétvégente, illetve délutánonként iskola után, most pedig 3 hétig én leszek vele, mert nincs iskola, az anyjának pedig dolgoznia kell. Ha már itt tartunk, dolgozni sem tudok, de ezt mindjárt kifejtem bővebben. A gyerek 7 éves, nem beszél, pelenkázni és etetni kell... Én imádom a gyerekeket, de amit ez a gyerek művel egyszerűen fenomenális... Régen el tudott menni WC-re, de egyszer gondolt egyet és azóta nem ül rá... Enni eszik, mondhatni zabál, ha az anyja itt van ( multkor egyedül megevett egy nagy pizzát egyedül kb 10 perc alatt... ), de ha nincs itt az anyja, csak ül mint a szobor, nézi az ételt és amikor nincs itthon egésznap, ha nem etetném meg, nem is enne, mert nem nyúl a kajához. Felöltözni nem öltözik, pedig fel tud öltözni egyedül, de minek öltözne ha felöltözteti más, és neki megmozdulnia sem kell... Annyira lusta, hogy az nem igaz. Beteg, azt aláírom. Ezt nem csak én állítom, hanem papír is van róla. Minden reggel taxi jön a gyerekért, az viszi az iskolába. 2 napig nekem kellett kivinnem, mert az anyja már dolgozott. Állunk, várjuk a taxit, a gyerek meg elkezdett rángatózni, meg el akarta engedni a kezem. Annyira kellemetlen volt, mert úgy tűnt mintha bántanám, mert ugye meg kellett fognom, hogy ne fusson ki az autók elé... Már a taxisok elől is elfutott, meg is írták az anyjának, hogy vagy vegyen neki pórázt, vagy az iskola fog adni, mert nem normális amit csinál. Aki még ennél is durvább, az az anyja. Ilyen egy bunkó, idióta, semmihez nem értő, álszent és hazug nőt még az életben nem láttam... A saját családja sem beszél vele, szerintem ezzel mindent elmondtam. Egy napot tudtam dolgozni miután ide kellett költöznöm, mert itt kiabált, hogy azért fogadott ide, hogy a gyerekére vigyázzak, de mi van ha nem érek haza mire mennie kell dolgozni, mi viszi ki a gyereket a taxihoz, mondta apa hogy akkor ne menjek, ők dolgoznak úgy is, és így van hol laknom lagalább, amíg nem találunk mást. De azért ami itt folyik már felháborító. Én direkt feküdtem egésznap az első pár napban, mert nem akartam veszekedni ezzel az idiótával, inkább úgy tettem mintha aludnék, de nem aludtam. Ez meg olyasmiket talált ki, hogy neki egyszer vissza kellett volna mennie dolgozni, de miattam nem tudott, mert nem keltem fel, mikor szólt. Nem szólhattam vissza, mert apa megkért hogy ne balhézzak. Egyszer meg szólt este hogy a másnapi ebédet nem kell megcsinálnom, mert haza fog érni és megcsinálja az ételt. Másnap jön haza, elkezd kiabálni, hogy miért nem csináltam kaját, tegnap megkért, és hogy akkor ne is beszéljünk egymással, mert úgy sem figyelek rá... Egyszer elmentem a boltba és mikor visszajöttem bezártam az ajtót, erre itt balhézott, hogy tárva nyitva volt az ajtó, annyit tud hazudni, hogy az valami hihetetlen. Mindennap 6-7 pohárból iszik, amit persze nekem kell elmosogatnom... Kitakarítottam a konyházban, mikor hazajött kiabált hogy nem láttam e cigijét, mert ott volt a fürdőben, de eltûnt és látta hogy pakolàsztam nem e tettem el valahova. Nem megköszönte volna, hogy összetakarítottam a retkét, még hazugságokat talál ki... én nem dohányzok, láttam hogy ott a cigi, de hozzá sem nyúltam! Minden este képes lefeküdni anélkül hogy összetakarítana... Rengeteg dolgot talált még ki, egy élet kevés lenne leírni. Multkor elment egésznapra, éjjel jött haza, nekem kellett itt lennem a gyerekkel. Nincs életem, én elvégzem itt a dolgom, azt, amiért idejöhettem, de azután nekem van életem, amit õ nem tud felfogni. Azt hiszi, hogy én azért vagyok itt, hogy az õ faszsàgait asszisztàljam. Mindennap kitalál valamit, hogy menjünk ide, menjünk oda, de én nem vagyok kíváncsi rá, amennyire csak lehet kerülöm, mert apa megkért hogy ne balhézzak, de õ direkt csinálja. Apa ingyen furikázza ide-oda, mindig segít neki, ez meg olyan hàlátlan hogy valami hihetetlen. Tudom hogy nem szólhatnék, mert ingyen lakok itt, de ez egy kölcsönös dolog, ha nem lennék itt, dolgozni sem tudna, akkor mirõl beszélünk? Úgy csinàl mintha õ lenne a világ legjobb embere mert ide engedett, de közben meg maga miatt csinàlta. Tegnap elaludt reggel, én meg szóltam neki, hogy bocsi nem kellett volna már elmenned?! Erre nem hogy megköszönte volna hogy felkeltettem, hanem elkezdett kiabálni hogy jajj mindenkivel elõfordul hogy elalszik, mintha én valami rossz szàndékkal mentem volna oda... Tegnap sütöttünk, a bejgli tésztàját én csináltam meg, õ a tölteléket. Csomó mosogatnivalót csinált, neked 1 edény volt piszkos, erre megkérdezni hogy nincs e kedvem mpsogatni, de mivel reggel helyette mosogattam el vagy 30 edényt, mondtam hogy nincs. Erre felháborodva mondja hogy kösz a segítséget. A diót olyan hígra csinálta, hogy kifojt a tésztàból, mondtam is neki ezután az incidena utàn, azt mkndja jolvan õt nem érdekli, belõlem meg kibukott hogy hát engem még annyira sem... Erre itt kiabált, hogy mi a bajom, mert õ milyen kedves, de nekem semmi nem jó, de nem szóltam vissza, apa miatt. Ilyenekre kér apa is, mikor tudja milyen vagyok, nem szeretem ha ok nélkül basztatnak ( már bocsànat ). Mindegy. Mindenkinek úgy adja elõ mintha õ csinálta volna egyedül a sütit, aztán sehol semmi. Talàlkozott egy emberrel nemrég, pár napja és az ember oda is van érte, mert eleinte mindenkinek kinyalja a seggét, de tegnap màr magát adta a nõ, és a palin is làtszott hogy elege van belõle... Nem tudom, nektek mi a véleményetek? Túlreagàlom? Hálátlan vagyok? Vissza kellene szólnom? Mit tegyek? Elegem van, mindennap a veszekedések....
2017. dec. 22. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szted ki fogja elolvasni ezt a sok baromságot? Az 5.sor után zagyvaság.
2017. dec. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én végig olvastam, a leírtak alapján semmikét nem vagy hálátlan,

Keress valami helyet és gyorsan húzz el onnan

2017. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!