Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek történhetett...

Szerintetek történhetett Szathmáry Nikivel? Ki nem engedte, hogy tovább éljen?

Figyelt kérdés
Lassan már 20 éve, hogy eltűnt, és 17 éve, hogy megtalálták a maradványait. De a gyilkosa kiléte a mai napig homály. Mit gondoltok, mi történhetett a kislánnyal?

2017. dec. 23. 21:12
 1/5 A kérdező kommentje:
*Szerintetek mi történhetett...?
2017. dec. 23. 21:13
 2/5 anonim válasza:
81%

én is sokat agyalok ezen :(


szerintem valami beteg pedofil, aki egyedül él/élt és nem sok emberrel tartja a kapcsolatot

2018. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy elméletem. Privátban leírom.
2020. ápr. 13. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Most néztem erről egy videót és nekem a néptánctanár lett azonnal nagyon gyanús, láthatóan ideges volt, mikor beszélt és összevissza jártak a szemei. Az is gyanús, hogy pont aznap előbb engedte el a gyerekeket táncóráról. Bár biztos a rendőrség is gyanúsnak találta és megvizsgálta, erről nem találok infot...
2021. aug. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

3 nem irod le ide? Mas is olvasna szivesen.


En majdnem egyidos voltam vele, megse hallottam az ugyrol. Viszont megmagyarazza hogy anyamek miert feltettek attol h egyedul jojjek haza sulibol.


A Random youtube csatprnan lattam az eset osdzefoglalojat. Szerintem a nadvagoktol elloptak 1 zsakot aztan utolag visszatettek.

Es en azt a pasast tartom valoszinunek, akit Random megemlit, aki a boribe halt meg es sosem vallott pedig latogattak a rendorok.

2021. okt. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!