Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akik mostanában csináltattak...

Akik mostanában csináltattak fogszabályzót (felnőtt), leírnák mekkora összegre számítsak?

Figyelt kérdés
Tudom sok mindentől függ, de minden tapasztalatra kíváncsi vagyok!
2017. dec. 24. 22:53
 1/2 anonim válasza:

Szia! Sajnos nem valami rózsás a helyzet, szerintem érdemes szétnézni a bónuszbrigádon meg ilyen kuponos oldalakon, én is így találtam rá a fogászatra ahova járok. Nekem porcelán fogszabim van felül, sima fém alul, így 170 ezer volt a kuponnal. Erre jön minden hónapban a húzások, ami nekem 10 vagy 20 ezer attól függ, hogy kell -e drótot is cserélni. A legvégén pedig kell majd venni egy éjszakai fogszabályzót, ami olyan 40-50 ezer körül van 2 állkapocsra. És persze ehhez jöhetnek egyéb költségek, röntgen, foghúzás vagy tömés még a feltevés előtt, ha van rossz fogad.

Remélem segítettem! :)

2017. dec. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1 - 10 ezer egy húzás? Az nem semmi.

18 éves vagyok, 17 évesen kaptam meg a fogszabályzóm. Sikerült becsúsztatni a szülinapom elé, így megúsztuk a fizetést. Egy 100-200 körülire azért lehet számítani, ha jól tudom.


Ahova én járok, ott 1000 egy húzás. Drótot még nem cseréltek, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni.

2018. jan. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!