Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire költsem a pénzt?

Mire költsem a pénzt?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok, volt egy pár kapcsolatom, de nem volt szex. Nagyon vágyom utánna. De valami azt súgja hogy ne fizess le egy prostituáltat mert elkaphatok valamilyen betegséget stb. A másik dolog az, hogy vagy lefizetni egy prostit, vagy tetoválást tenni ÖRÖK/VÉGTELEN SZERELEM jelet. Mert nagyon vágyom egy lány után, és nem a szex végett, hanem azért, mert hiányzik az ölelés, a csók.


Mit csináljak? Kb fel éve vagyok nő nélkül. Azóta nagyon megváltoztak a lányok. Mi a véleményetek? Mit csináljak?


Normális válaszokat várok el. Köszönöm szépen.


2017. dec. 26. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
pszichiáterre vagy kocsmázz egyet
2017. dec. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan fizess prostinak gumit használni fogsz úgy is . Nem kapsz el semmit. Az se kerül többe min hetekig etetni itatni moziztatni egy csajt mire talán megdughatod ha egyáltalán engedi.
2017. dec. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hát én inkább hagynám a pénzem egy tetoválónál mint egy retkes ku.rvánál! A tetoválónak ez a szakmája de a ku.rva semmi másra nem jó ezért dugatja magát. Mellesleg nem lennél rá büszke ha valaki megkérdezné hogy kivel vesztetted el a szüzességed és azt mondanád hogy egy prostival.
2017. dec. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ahhoz kell egy lány is hogy megkérdezze valamilyen tőlem, csak én már annyira beteg vagyok ebbe hogy nincs barátnőm hosszútávú kapcsolatom nagyon szenvedek benne
2017. dec. 26. 19:14
 5/6 anonim válasza:
Nem csak lány kérdezheti meg baráti társaságban is előfordulhat.
2017. dec. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És az mázli lenne ? Nem az lenne mázli hogy “mindenki” már elvesztette a szüzességet csak én nem és sikaznanak emiatt
2017. dec. 26. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!