Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Soy Luna-nak lesz 3. évada?...

A Soy Luna-nak lesz 3. évada? Mi történt?

Figyelt kérdés
Facebookon láttam hogy Carolina Kopelioff, (a sorozatban Nina,) kirakott 2 napja egy posztot, amihez egy szív és egy hold emojit írt. A képen Katja Martínez (Jasmin) feltűnően sírt, a többi szereplő pedig összeölelkezve (mintha búcsúzkodnának), eltakarta az arcát. A kommenteket olvasgattam, a Facebook automatikusan fordított. Mindenki azt írta hogy reméli még látja a Soy Luna-t a tv-ben, meghogy imádta Nina személyiségét. És sokan írták azt is, hogy várják a 3. évadot, és imádták a sorozatot. Szerintetek mi történik? Lesz 3., vagy 4. évad?

2017. dec. 30. 00:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Carolina azért tette ki azt a képet, mert befejezték a Soy Luna 3. évadának forgatását. Gondolom ezzel a képpel búcsúzott el a sorozattól meg Ninától. Amúgy a többi szereplő is tett ki ilyen búcsúzós képet, de gondolom Facebookra nem, én Instán láttam.

Negyedik évad nem lesz, a 3. a Soy Luna utolsó évada. 😢😢😢 Ma, december 31-én jön a 3. évadból az első előzetes. A 3. évad Argenínában 2018 májusában fog indulni. Magyarországon nem tudom, hogy mikor, de az 1. és a 2. évadot véve példának, gondolom 2018 szeptemberében.

Remélem, hogy kielégítő a válasz, ha van még valami kérdésed, írd le nyugodtan, ha tudok, akkor válaszolok. ❤

2017. dec. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltál! Te is szereted a sorozatot?

Én nagyon sajnálom, hogy "csak" 3 évad lesz belőle!😢

2017. dec. 31. 16:13
 3/18 anonim válasza:
95%
Én úgy tudom,hogy nem lesz 4-ik évad,mert 3 évadosra van leszerződtetve. De remélem hamar leszinkronizálják a 3-ik évadot is.
2018. jan. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon szeretem a Soy Lunát, még akkor is, ha sokan azt mondják, hogy túl nagy vagyok hozzá, túl gyerekes nekem (15 vagyok). De nem érdekel. Nekem ezt a sorozat segít pihenni, amikor nézem, akkor úgy érzem, hogy tiszta az agyam, nem gondolok arra, hogy mi van a sulival, tanulással, otthon a családdal, stb. Arról nem is beszélve, hogy imádom a zenét, ami benne van. Az is pihentet, kikapcsol, és akárki akármit mond, igenis van mondanivalója minden dalnak, ami a Soy Lunában elhangzik.


90%-ig biztos vagyok benne, hogy Magyarországon a 3. évad 2018 szeptemberében fog indulni, addig leszinkronizálják.


Az első voltam.

2018. jan. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Bár én azért pár évvel fiatalabb vagyok nálad, én is szeretem a Soy Luna-t. Szerintem is mondanivalójuk van benne a daloknak, és egy értelmes sorozat. Hogyha a sorozatot nézem kikapcsol az agyam, és észre sem veszem, hogy teljesen belemerülök. Megint köszönöm a válaszod!
2018. jan. 2. 07:39
 6/18 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! ❤
2018. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

(Bocsi, de ez egy szinten hozzátartozik)

Én régen a Violettából tanultam meg mindent...

Nagyon szórakoztató pillanatok voltak és nagy öröm, hogy 2014 óta hű követője vagyok a társulatnak

18/F

Remélem Tini még visszajön!

2018. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Tényleg hozzátartozik. És örülök, hogy vannak ilyen fiúk.
2018. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Én is láttam ezt a képet, csak azt nem értem hogy Karol miért nincs rajta? Sőt szinte egyik csapat képen sincs rajta:( És tényleg csak 3 évad lesz. Az előzőekből kikövetkeztetve és is 2018 szeptemberére gondolok 💕
2018. jan. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Karol rajta van, Katja őt öleli. Viszont nincs megjelölve a képen, mert Ana, aki kitette a képet, nem követi Karolt. És Karol azért nincs rajta a legtöbb képen, mert nincs jóban a többieknkel, főleg a lányokkal. Akivel jóban van az Katja (Jazmín), Chiara (Yam) és a fiúk közül Lio (Nico). És most úgy látszik, hogy Ruggeroval is kibékültek (volt az a csókos dolog, ha nem hallottál róla, akkor következőben azt is leírom), de az látszik, hogy nincsenek olyan jóban, mint azelőtt. Szerintem a fiúkkal, mint Michael (Simón), Jorge (Ramiro) és Gastón (Pedro) nincs igazából semmi baj köztük, de a lányokkal, mint Ana (Jim) és Malena (Delfi) nincs jóban, nem tudom, hogy miért. Valuval (Ámbar) régebb jóban voltak, most nem tudom, hogy mi van és ugyanígy van Carolinával (Nina) is. Jaj, és Agus-szal is jóban volt Karol, de Agus már a 3. évadban nem volt benne.

Na, ez jó hosszú lett. 😂 Remélem, hogy segítettem!

2018. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!