Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Soy Luna-nak lesz 3. évada?...

A Soy Luna-nak lesz 3. évada? Mi történt?

Figyelt kérdés
Facebookon láttam hogy Carolina Kopelioff, (a sorozatban Nina,) kirakott 2 napja egy posztot, amihez egy szív és egy hold emojit írt. A képen Katja Martínez (Jasmin) feltűnően sírt, a többi szereplő pedig összeölelkezve (mintha búcsúzkodnának), eltakarta az arcát. A kommenteket olvasgattam, a Facebook automatikusan fordított. Mindenki azt írta hogy reméli még látja a Soy Luna-t a tv-ben, meghogy imádta Nina személyiségét. És sokan írták azt is, hogy várják a 3. évadot, és imádták a sorozatot. Szerintetek mi történik? Lesz 3., vagy 4. évad?

2017. dec. 30. 00:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És leírtad hogy volt egy csókos félreértés. Légyszíves leírod? Nem hallottam még róla
2018. jan. 8. 06:50
 12/18 anonim ***** válasza:

Persze. De az nem félreértés volt.

Van egy műsor. A Fans en Vivo. Egy ilyen kibeszélős dolog, meghívnak mindig egy sztárt, színészt, énekest és neki tesznek fel kérdéseket. Tehát ilyen beszélgetős. A Soy Lunás színészek közül is voltak benne egy páran, Ruggero, Jorge, Valu, Agus még régebb, azt hiszem, hogy Ana is. És nemrég Karol.

A Fans en Vivo egyik műsorvezetője Candelaria Molfese, ő Ruggero baratnője. De szerintem ezt tudod. Az a csaj... Hát legnagyobb jóindulattal sem mondhatnám, hogy szeretem. Cande elég féltékeny volt valamikor Karolra. Mikor néhány interjún kérdezték tőle, hogy mit mit gondol arról, hogy Rugge meg Karol barátok, akkor mindig Karolt kezdte szidni. Meg ilyesmi. Ezért nem szeretem a kapcsolatát Ruggeroval. Talánhatna jobbat is. Na mindegy.

Lényeg, hogy mikor Ruggero benne volt a Fans en Vivoban, akkor pont Cande kérdezte őt Karolról. (Több műsorvezető is van, asszem 3-an vannak.) S erre Ruggero mondta, hogy Karol csókja undorító volt. Egyik koncerten. Ezt így, szó szerint. Fent van a neten, meg lehet keresni. Azt hiszem, hogy magyar felirattal is megvan. Tehát ezért veszett össze Karol meg Ruggero. Nem tudom, hogy mikor és nem tudom, hogy hogy békültek ki, de kibékültek. De én 100%-ban biztos vagyok benne, hogy Rugge Cande miatt mondta ezt.

2018. jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
6%

Cande alapvetően sosem volt féltékeny utolsó...SOHA!

Nem tudom, mennyire ismered, de az biztos, hogyha Jorge Blanco és Tini nem jöttek össze a valóságban ennyi év után, akkor gyanítom, hogy egy olyan...., mint Karol nem fogja Candetól elhódítani...

NEM SÉRTÉS!☺

18/L

2018. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Tini és Jorge miért kellett volna összejöjjenek?

És nem azt mondtam, hogy Karol el fogja hódítani Ruggerot. Rugge és Karol nem illenek össze, de ettől Cande nem lesz jobb ember. Ő nem szerette Karolt soha. De arról se volt szó, hogy Karol és Rugge össze kéne jöjjenek.

2018. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

ők a legszebb páros voltak, akikkel eddig találkoztam...

És tényleg nem sértés, sajnálom, ha ezzel megbántottalak..

De ha Cande nem jó akkor milyen lány lenne jó Ruggenak?

2018. jan. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
90%

Utolso, szerintem aki feltekeny egy sorozatbeli alom kapcsolatra, az regen rossz. Karol es Ruggero baratok, mindig is azok voltak, soha nem is lehet tobb koztuk.

Mondjuk egy szinten megertem Candet, millionyi #ruggarol kep es video van fent a neten, gondolom az nem valami kellemes erzes. De ez az utalkozas Cande reszerol undorito es helytelen. Milyen alapon fikazza Karolt? Egy alcsok miatt? Ne nevettess. A szineszi munkaba beletartozik. Regebben rengeteg kepet tettek ki K es R kozosen, de ahogy sulyosbodott a helyzet koztuk, mar nem latni 1 kepet se. Talan Cande vette ra Rugget, hogy mondja ezt a csokolozos hulyeseget, vagy Rugge ugy gondolta, hogy veget vet ruggarolnak. Mindenesetre ez az egesz ruggeralia egy eroltetett nulla, szerintem. Meg igy is 100x hitelesebb egy perc Ruggarol egy ora Ruggelarianal, a botrany utan is.


Ennyi lett volna. 😊💕

Le lehet pontozni, ha nem tetszik, de ez a sajat velemenyem.

2018. jan. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
91%

Én úgy tudom, hogy az első évad, utolsó epizódjában a csókról beszélt így Ruggero. Az pedig igaz, hogy Cande sokszor rendezett féltékenységi jeleneteket. Nekem se szimpatikus Ruggero mellett, pedig a Violettában Cami volt a kedvencem. De Ruggero és Karol már kibékültek, bár tény és való, hogy ez nagyon rossz húzás volt Ruggetól.

Egyébként nem, nem lesz negyedik évad sajnos.

De ha megnézitek Youtubeon a harmadik évad új bevezetőjét, láthatjátok, hogy Augustin (Gastón) is benne van.

2018. jan. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 ladylatex válasza:
Sziasztok. Én 26 évesen darálom ezerrel ezt a sorozatot, nagyon imádom! :D
2019. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!