Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Kutatott már valaki Levéltárban családfát, illetve utána nézett-e már valaki, mi történt aznap mikor született?

Sziasztok!

Férjemnek közeleg a 30. születésnapja és gondoltam erre az egyedi újságra, amiben benne vannak azok az események, hírek, amik azon a napon történtek, amikor született. Találtam egy oldalt, vagyis hát többet is ahol készítenek ilyen újságokat, de minimum 12.000 Ft. Gondolkodom rajta, hogy "házilag" tudnék-e ilyet összehozni...

Ezért érdekel, hogy a Levéltárban hogyan működnek ezek a dolgok?

Pl. Olyat szeretnék, hogy kikutatom az ö családfáját valameddig, meg mondjuk az enyémet és a kettő majd találkozik vhol...vagy például olyat még, hogy kikutatom az akkori híreket.

Ez hogy működik ott? Ingyenesen kutatok? Minden tapasztalat érdekel :) Ja, azért megjegyzem voltam fent az aktuális Levéltár oldalán, de a személyes tapasztalatok érdekelnek.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Keress kérdéseket hasonló témákban: levéltár, kutatás, családfa

2017. nov. 5. 18:04  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szombaton 9. -én) volt Ovum! Előtte, aznap és utána is együtt vtunk a párommal! Pár napja szúrkál a hasam, mensi szerű fájásaim vannak! A folyásom pedig néha vízesebbnéha...
Szept.23ánán kell megjönnie! Tegnap enyhe szúrkálást és mensi szerű fájdalmam volt, ma jobban nyilalt. Az elmúlt 1hétben antib. t szedtem! 7végén volt Ovum együtt voltunk aznap,...
LH teszt! Hogy lehet az hogy az érzékeny (20mU/l) ovulációs teszt erős pozitív viszont aznap is és utána 3 napon keresztül a közepes érzékenységű (25mU/l) nem mutatott egyáltalán semmit?!
Volt valakinek méhtükrözése és laparoszkópiás műtéte egyben? Műtét után még aznap haza lehet menni? Dolgozni is lehet egyből utána?
Terhes lehetek? Junius 25en voltunk nyaralni.23an jott meg a menzeszem. Aznap sajnos hasmenesem volt, igy vettem be ra gyogyszert.2 napig volt meg rendesen a menzesz, es utana 3...
Ha szerda délután mutatott pozitívat az ovu teszt és mi a párommal aznap, szerda kora reggel voltunk együtt, és utána pedig csütörtök este, akkor így még jók az esélyeink a terhességre?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!