Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kutatott már valaki Levéltárba...

Kutatott már valaki Levéltárban családfát, illetve utána nézett-e már valaki, mi történt aznap mikor született?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Férjemnek közeleg a 30. születésnapja és gondoltam erre az egyedi újságra, amiben benne vannak azok az események, hírek, amik azon a napon történtek, amikor született. Találtam egy oldalt, vagyis hát többet is ahol készítenek ilyen újságokat, de minimum 12.000 Ft. Gondolkodom rajta, hogy "házilag" tudnék-e ilyet összehozni...

Ezért érdekel, hogy a Levéltárban hogyan működnek ezek a dolgok?

Pl. Olyat szeretnék, hogy kikutatom az ö családfáját valameddig, meg mondjuk az enyémet és a kettő majd találkozik vhol...vagy például olyat még, hogy kikutatom az akkori híreket.

Ez hogy működik ott? Ingyenesen kutatok? Minden tapasztalat érdekel :) Ja, azért megjegyzem voltam fent az aktuális Levéltár oldalán, de a személyes tapasztalatok érdekelnek.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. nov. 5. 18:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!