Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent egészen pontosan,...

Mit jelent egészen pontosan, ha valaki stréber. Utáljátok őket?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

stréber az aki csak ötösöket szerez semmilyen más jegyet és nagyon szorgalmas

9évesen kiolvasott már 55 könyvet

jóval az átlag felett kell járnia és ő akkor is szorgalmikat

csinál ha csak 5sei vannak

és szeretem sőtt

ők legalább gondolnak a jővőjükre és nem ilyen kettes egyes tanulók

kifejeeztetten utálom az egyes tanulókat mert ojan gyerekesek azok akik ugy állnak hozzá a tanuláshoz hogy nagyon lusták

2010. jún. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én is így gondolom, köszi a választ.
2010. jún. 3. 20:20
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Én meg rühellem őket, mer 90%ba tőlük tudnak meg a tanárok egy s mást...
2010. jún. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Stréber az aki állandóan, mindent beköp a tanárnak és nyalja a seggét, mindig elsőnek jelentkezik, elsőnek van talpon ha a tanár kér valamit. Nem keverendő össze a jó tanulóval aki kitűnő, jó jegyei vannak, sem a művelttel, aki sok könyvet olvas. A strébereket nem kedvelem de a jó tanulókkal nincs bajom.

És tény hogy ők viszik többre..

2010. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szerintem is és egyébként engem már eléggé idegesít a "kis stréber" jelző, amivel gyakran illetnek, csak mert jó jegyeim vannak általában és 2 hete azon csámcsognak, hogy kaptam egy 1-est. totál ki vagyok tőlük és egyébként egyáltalán nem tartom magam strébernek. igenis szoktam tanulni, merthogy az iskolába jó esetben tanulni járnak az emberek és szeretném valamire vinni az életemben. köszi az eddigi válaszokat!
2010. jún. 3. 20:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyal a tanárnak az zavar, de ha jól tanul az nem, egészen addig amíg nem menőzik vele, hogy ő milyen okos, én meg milyen hülye vagyok.
2010. jún. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb országban a jó tanulókat lenézik, mert 'jajj, stréber, biztos egész nap tanul', közben meg lehet, hogy csak annyira penge valaki, hogy öt perc kell neki az anyag tanulására, míg másnak egy óra. Aztán jönnek a plázap*csák, és nyomják ezerrel, hogy ők mennyivel jobbak, mint a 'stréber', aki nem issza le magát minden hétvégén, rendesen viselkedik, ne adj' isten még ordibálni se szokott.

Távol-keleten egész más a helyzet... ott valahogy megmaradt az, hogy a jó tanulókra felnéznek, próbálnak hozzájuk felzárkózni, és egy egészséges versengés van jelen az osztályban. Nem tudom, ez miért csak ott van így, szerintem teljesen logikus, hogy őket tekintik példának, és nem az atomhülye, részegen egymás ölébe hányó kőbunkó parasztokat.

2010. jún. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ma már azt is lestréberezik,aki a boltban a visszajárót megszámolja.:D:D
2010. nov. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!