Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért utáljátok ennyire a...

Miért utáljátok ennyire a tornadresszt?

Figyelt kérdés
Elég sok olyan bejegyzést olvastam hogy sokan azt írták be hogy büntetésből kire adnátok vagy miért kell tesi órán viselni, vagy így utáltam meg úgy. Nem kötekedésből írom ezeket csak csupán érdekel miért utáljátok ennyire, ezt arra tervezték direkt hogy testre simuló legyen így könnyebben mozoghatsz mégis takar mindent, és az egyrészes megoldásának köszönhetően védi a derekat. Ha ennyire utáljátok akkor ennyi erővel fürdő ruhát se vegyetek mert ha úgy vesszük hasonló hozzá.
2011. jún. 30. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Most öszintén... Nem tök mindegy neked, hogy ki mit szeret?
2011. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Tapad, simul, látszik minden kis idom benne. Bár 1. meg 2. osztályban kellett tán ilyet hordani tesin. Akkor meg nem számított nálam. Azóta nem kell, és hidegen hagy, de fel nem venném... (Viszont vízben más érzés hordani a fürdőruhát, nem olyan mint tesizni benne!)
2011. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szerettem, még ötödikben is sokáig hordtam, aztán szóltak, hogy most már nem illik. (He?) aztán fehér pólót meg fekete shortot kellett viselni tornaórán, de nem szerettem, mert a póló mindig felcsúszott bukfencnél, meg libegett futáskor.
2011. júl. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én időmben még nyolcadikban is tornadressz volt a lányokon tesin. De nem bántam, akkor már kezdett felnyílni a szemem és nagyon csinosak voltak benne. Tényleg olyan mint a fürdőruha...
2011. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Némelyik gimnáziumokban még ma is tornadresszt kérnek tesiruhának lányoknak, mert állítólag így a fiúk figyelmét nem tereli el. Nem tudom hogyan gondolták, de az hogy az egész testedhez odasimul és az egész lábad kilátszódik belőle szerintem igenis eltereli a fiúk figyelmét, jobban, mint ha egy rövidnadrágot meg pólót kéne hordani. Amúgy meg a tornadressz anyagának köszönhetően különösképpen megizzad az ember, óra végére már kb a saját izzadságodban pancsolsz.
2011. júl. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dressz és dressz között is óriási a különbség...:)
2011. júl. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de sajnos nem készül dressz pamutból, és nem fedi a lábakat is mint pl egy szertornásznak :)
2011. júl. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!