Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért bolondulnak meg az...

Miért bolondulnak meg az emberek a kisbabákért?

Figyelt kérdés
Tényleg elolvadnak tőlük, vagy csak az ismerős szülőnek(kolléga , barát, szomszéd) akarnak hízelegni látványosan, hogy milyen édes a baba.
2017. dec. 30. 23:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Például bejön a kismama szülés után a porottyal melóhelyre, és mindenki megbolondul. Ezt látom utcán, meg bárhol, hogy "juuuuuuj ugyuli - bugyuli egyemmeeeeg "

Én nem érzek semmit. Lelketlen lennék?

Egyáltalán nem bűvölnek el, és nem értem a jelenséget.

2017. dec. 30. 23:55
 2/11 anonim ***** válasza:
Hm. Egyszer megpróbálkoztam azzal, hogy Egykövi úr általános és speciális relativitáselméletéről elmélkedjek egy poronttyal, de nem járt sikerrel. ám láthatóan elgondolkodott a dolgon.
2017. dec. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyrészt bunkosag azt mondani egy kisbabára hogy “leszarm” vagy “de rusnya” másrészt aki nem szereti a gyerekeket nem megy ilyen közegbe, tehát akit pl babakocsi felett latsz nyilván azt fogja mondani, hogy milyen édes.


Forditott esetben meg nyilván olyan emberhez viszik mutogatni, akivel vannak annyira jóban, hogy kénytelen legyen azt mondani, hogy édes.

2017. dec. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2017. dec. 31. 00:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Mikor valaki azt mondja, hogy milyen aranyos, én nem tudom miről beszélnek.. nagyon kevés babát látok szépnek/aranyosnak. Egyszer az egyik barátnőm is kérdezte, hogy “ nem aranyos? “ és én nem tudtam azt mondani, hogy de nagyon.. inkább nem mondok semmit. Nem szeretem a gyerekeket (nyilván az enyémet imádnám), de ettől nem vagyok lelketlen.
2017. dec. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen , lelketlen vagy.
2017. dec. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Nem szeretem a gyerekeket (nyilván az enyémet imádnám)"


Kétlem.

2017. dec. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En nem szeretem a gyerekeket, nincs is es ha lenne is csak annyira szeretném amennyire, mint embert tudom. Ha egy kis pcs lesz vagy nyafka hercegnő, pont leszarnam mi a kínja, ha unszinptikus személyisége lesz nem fogom különösen kedvelni. Ha lesz...
2017. dec. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez evolúciósan bele van kódolva az emberekbe.

A nőkbe jobban.

Emberenként változik, és hangulatfüggő is. Nyilván, ha valami nagyon lefoglal, akkor nem tudsz hirtelen váltani.

Ezen kívül persze benne van a hízelgés is, ahogy írtad.


Ha soha, egyáltalán nem éreztél ilyet, akkor viszont defektes vagy.

2018. jan. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#7 Nem kértem a véleményedet.
2018. jan. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!