Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik külföldi...

Szerintetek melyik külföldi oldalról éri meg a legjobban rendelni? Wish, eBay, alliexpress

Figyelt kérdés

2017. dec. 31. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Erre nincs kategorikus válasz. Több oldal kínálatát is érdemes megnézni és azok alapján dönteni hogy melyik éri meg jobban. Lehet egyik X dologban jobb, a másik Y-ban, ahogy az is simán előfordul hogy ugyanaz az eladó 10 különböző oldalon is meghirdeti ugyanazt a terméket, és nincs exkluzivitás hogy csak egy helyen érhető el valami.


Ami biztos, hogy a Wish felárazós kamu ajánlatokkal próbál nyomulni, és akár több tízszer drágábbnak tünteti fel a terméket, mint ami a valós ára, azt a látszatot keltve hogy te hatalmas kedvezményt kapsz ha náluk vásárolsz. Közben ha megnézed a terméket pár másik oldalon, akkor mindenhol pont ugyanolyan olcsó.

2017. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első teljesen jól írta le amit írt. Én azt mondom mindhárom másban jó. Nekem Ebay annyiban tetszik hogy ott lehet licitálni is és jártam már úgy hogy wishen vettem egy terméket, de az annyira megtetszett tesómnak hogy neki is akartam venni ugyanolyat amit Ebayen igaz magánembertől megtudtam venni 1000 Ft-tal olcsóbban ráadásul nem Kínából hanem Németországból jött a cucc alig 2 hét alatt ideért, és olcsóbb volt mint amit wishen vettem, az 1 hónap után ért ide.

Mindkettő dolog totál ugyan az, amit vettem magán embertől használtként tüntette fel de egyébként teljesen új volt, gyári csomagolás, ragasztás. De lényeg hogy sok esetben Ebay a jobb. Allit annyira nem ismerem, de van egy haverom aki onnan vásárol mindig.

2017. dec. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!