Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Star Wars figurák gyűjtése?

Szeba12 kérdése:

Star Wars figurák gyűjtése?

Figyelt kérdés
Azt szeretném meg tudni hogy hol kezdjem el mert van már egy pár de most nem tudom igazán eldönteni hogy mivel kezdjek ti tudtok ajánlani ?

2017. dec. 31. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:

A hol az most arra vonatkozik, hogy melyik figurákkal kezdj, vagy hogy hol, milyen oldalról vegyél?


Amúgy szerintem először a ritkábbakat vedd meg (ha ilyeneket is akarsz, amelyek esetleg magyarországon már nem is kaphatók), én is így csináltam, bár ezek sokszor rohadt drágák, de sanszos, hogy többször meg már az életbe nem tudod majd megvenni olyan drága lesz, utána meg a gyakoribakkal (mondjuk most jelenleg nem is tudok olyan magyar oldalt, ami ezzel foglalkozna, esetleg a greedo.hu)

2017. dec. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A hol azt úgy értem hogy melyik kiadás ami érdemes és mit
2017. dec. 31. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!