Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy a lábam és a...

ZeV1234 kérdése:

Szerintetek nagy a lábam és a vádlim átmérője? 174cm/80kg v ádli : 40 cm comb : 60 cm

Figyelt kérdés

2018. jan. 1. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy akkor nagy.
2018. jan. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
férfi
2018. jan. 1. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasonló adatokkal nekem 43 centi a vádlim, amit látva egyértelműen óriási és utálom. Nézőként voltam egy erős ember versenyen, a résztvevők sehol sem voltak vádliméretben hozzám képest. Nem a zsírtól nagy, ez izom, örököltem. Mit meg nem adnák azért, ha "csak" 40 centi lenne, szerintem már az is sokat számítana, jobban elfogadnám. Látni kellene, talán a 40 cm még elfogadható kategória, számok alapján minimálisan nagyobb.
2018. jan. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A vézna 20 évesekhez képest talán nagy, hozzád mérten szerintem átlagos. Mert sokallod vagy keveselled? Nekem is 60 cm a combom, 41 cm a vádlim, pedig összességében picit vékonyabb alkat lehetek nálad, mivel 181 centihez vagyok 77-79 kg.
2018. jan. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne vicceljetek, ha valakinek van egy 110-es csípője meg egy kétajtós szekrény deltás válla, azon az ilyen 40egynéhányas vádli fel se tűnik.
2018. jan. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!