Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van még valaki vagy csak én...

Van még valaki vagy csak én vagyok ezzel a problémával egyedül?

Figyelt kérdés
szóval ugye 2017-írunk ahol már bűn ha valakinek nincs facebookja?most leszek 14 és sajnos nekem nincs facebookom,és borzalmasan megvisel!van itt valaki 18 év alatit akinek nem volt még eddig, és most sincs?

2017. jún. 14. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia haver! Igaz, hogy én 42 vagyok, de nem csak, hogy nincs facebookom, de soha nem is lesz! És cseppet sem visel meg!
2017. jún. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

13 éves kor alatt regisztrálni sem lehetne. Annyi hátránya van a nem-használatnak, hogy ma már mindent azon csinálnak szinte az emberek így egyszerűen kimaradsz a közösségi élet egy részéből. Ennek nyilván van egy másik oldala is amikor sokan túlzásba viszik és szinte csak ott élnek közösségi életet és ráfüggnek az oldalra.


Kérdés: neked miért nincs és miért nem teszel ellene ha ennyire bánt? Ha a szülők túlféltenek akkor meg kell beszélni a felelős internethasználatot és lehet engedékenyebbek lesznek.


Bár nekem van Facebookom, de semmire nem használom. 10 év alatt 1 darab valamit osztottam meg, 0 darab bejegyzés, 0 like, 0 bökés és 0 hozzászólás az aktivitásom, van fent kb 2 kép és kaptam 3 like-ot és van kb 150 ismerősöm és eléggé le vannak moderálva hogy minimális dolgot lássak tőlük. Bár tény hogy már nem vagyok gyerek és így nincs közösségi nyomás sem hogy használjam.

2017. jún. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tegnap 18:27 - Osztom a véleményed !!!
2017. jún. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, de valaki olyan írjon kommentet/véleményt aki 18 ÉV ALATT van és még NEM VOLT facebookja!!!!!!
2017. jún. 15. 17:14
 5/7 Tomee'd'ganjaman ***** válasza:
Hát nekem 15 éves koromig nem volt és nem is akartam, mert falun lakom. Itt csak bicóra ültem és ott is voltam akinél akartam. Szerintem felesleges annyi idősen.
2017. jún. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Clove válasza:

Megvisel? :'D

A Facebook egy rakás szar, ne bánd hogy nincsen. A te korodban egyszer regisztráltam, de egy hónap után töröltem magam. Értelmetlen az egész

2017. jún. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de mindenkinek van! alap dolog 2017-ben h valakinek van!
2017. jún. 16. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!